O WOJNIE

1 144 145 146
148 149 150 294
Utworzono przed 1698 dniami #1461
LoderndFuchs
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian

Witam teraz ja kilka słów napiszę, bo nie będą mnie oczerniać jaki to ja jestem osoby te wiedzą nawet po stronie derionu między innymi na GG więc zaczynamy #EMO_ALT_1#
aQQu i tam przypupasy zacznijcie spoglądać na życie w realu nie związane z grą, bo się tylko kompromitujecie a ja muszę pisać to że zachowujecie sie jak dzieciaki ( true story ) no niestety tak bywa, no ale ok nie odbijam się od przenośni narzucenie toku myślenia z mojej notki by dotknęła wasze owo.
Nie zbugowałem 1 statuły i kilka następnych może to Xyrus sprawdzić, bo już komuś to wspomniałem tak pozdrawiam tu tą osobę. Widać było, że dana ów osoba u was zbugowała, bo da się odróżnić a nie tylko killerować, bo z tego co wiem to najwięcej moje PT nabiło PO na zameczku ^^ , miło mi było latać z tym kijem niczym chorągiewką prowadząc do wygranej, lecz było nas o wiele mniej niz zaznaczonych 49 i w tym jak już wspomniano było póltora pt lovków.
Ktoś wspomniał jeszcze o tych Isów(zmartwychstajek) kolego to były przywołania związane z tym ze gdy padałem to pojawiała sie druga osoba i przejmował.
A mój sposób jest logiczny na przejęcie ( przejmuje niewidka przerywam klon i kończąc niewidką ) o boshe jaki to ja zły jestem #EMO_ALT_2#

a co do Hajterów i do dyskusji takich cwaniaków na TSie, bo ciekawi mi kto mi uwzględni to, że niby coś robiłem jak nie robiłem a potwierdzi sporo osób, a takie osoby szybko obleję zimną wodą.
Ps. I proszę nie bić mi tu Dead i Gredzika na forum, bo rozdam po klapsie.

Pozdawiam już Stary ADO

" what doesn't kill you makes you stronger " Ts : tgh-gaming.voice24.pl przewaznie siedze tylko tu zagladac smialo (vip8)
Utworzono przed 1694 dniami #1462
iVariouse
Stopień 90, Aderia
Łucznik
Derion
Ehh... wczorajsza wojna wygrana.Czy naprawde o to chodzi zeby pchac sie na mus do statuly z kijem samemu zeby tylko ja przejac na bugu ? Lubo wie ze o nim mowie ... twoja gra to porazka. Gdyby nie brak organizacji na poczatku wojny wygralibysmy w 20 minut ale poszlo jak poszlo. Szkoda ze przez kij nie mialem jak nabijac PO bo byla okazja #EMO_ALT_3# to naprawde przykre ze bez asysty gma nie moze byc normalnych wojen.
Pozdrawiam Paulo
Utworzono przed 1694 dniami #1463
Leucan
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Paulo nawet nie warto zwracać uwagi na tego typa (Lubo), widziałeś kiedykolwiek żeby on walczył uczciwie ? bo ja nie...

Wojna była spoko choć niepotrzebne zamieszanie z kijami.
Tak jak inni mi, tak ja innym...
Utworzono przed 1693 dniami #1464
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wczorajszy zamek- szok... Przez cały tydzień mamy 4-5 pt a teraz samo AoD i Palla (i 1-2 osoby z innych gildii) zrobiły 1 pt więcej niż trzeba na zamek. Ludzie ruszylibyście się też na zwykłe wojny... Sama wojna o Tyco udana, prowadziliśmy od początku do końca i właściwie tylko derki w bramie trzymaliśmy.
Pain is temporary. Glory is ethernal.
Utworzono przed 1693 dniami #1465
xShiveR
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
No No bardzo ładna wojna w gebrze potem w tyco troszkę gorzej ale też nieźle #EMO_ALT_4# Gratuluje Valo nowej gildii życzę sukcesów.
Utworzono przed 1693 dniami #1466
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wojenka niezła, na początku przypomniałem sobie stare czasy- teren w 10 sekund, ale potem brak ludzi dał o sobie znać, cóż... Mimo wszystko liczę, że teraz reszta Valo wreszcie się ruszy.
Pain is temporary. Glory is ethernal.
Utworzono przed 1689 dniami #1467
Rogi
Stopień 93, Aderia
Mag
Derion
Niesamowite hehe Valo dziś odżyło i to było widać po skaczącym PO.Plan na dziś wykonany w 100%,wojna jak nigdy na duży "+" hehe oby tak dalej.Powalczyliśmy gdzie się dało i mamy jeszcze szanse na szczęśliwy koniec w niedziele #EMO_ALT_5# W przyszłym tygodniu nasza kolej mam nadzieje,żę Bless będzie dalej tak zmotywowana.Gratuluje all zdobytych i obronionych terenów.

P.S-Dziękuje temu mądremu co wymyślił Strój człowieka na stałem.Moge latać dalej człowiekiem ze statami wróżki to był strzał w 10 #EMO_ALT_6#
Utworzono przed 1687 dniami #1468
Korther
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wojna fajna,lecz niestety krótka cza wam derki chyba fory dawać bo w przewadze liczebnej wam idzie,a w równej walce dostajecie wciry nawet wam zwoje nie pomogły.
Utworzono przed 1687 dniami #1469
OldMicho
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Dziękuje za fajną wojenke OZ #EMO_ALT_9# Jakoś idąć na zamek przeciwko wam nie boje się że zaraz posypią się bugi (choć dziś jeden z waszych "nosicieli" starał się i starał i starał aż wkońcu zbugował#EMO_ALT_10#), zwoje itp. Szkoda tylko że przewaga w lvl'ach\liczebności po naszej stronie co zaowocowało szybkim zepchnięciem na respa. Pod koniec już nawet na statuy nie patrzyliśmy (ukradłem kija!#EMO_ALT_12# haha, Taja się pogniewa:()by móc z wami powalczyć ale chyba było za późno #EMO_ALT_7#

Gredziku - niestety, ale pogadać na zamku ciężko, zawsze znajdzie się ktoś kto chce ubić #EMO_ALT_8# xD jak nie Kodos u was, to Diego u nas hehe #EMO_ALT_11#

Pozdrawiam i do następnego:)
OZ vs Hero za tydzień?#EMO_ALT_13#
Postać: Łucznik 93lvl | Gildia: Hieny | Cel w grze: Kraść tereny, ugadywać się z Valo | Czas w grze: 24h na dzień, 7dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku | Ironio, uwielbiam Cię.
Utworzono przed 1686 dniami #1470
Qees
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion

Wojna fajna,lecz niestety krótka cza wam derki chyba fory dawać bo w przewadze liczebnej wam idzie,a w równej walce dostajecie wciry nawet wam zwoje nie pomogły.

Opowiem ci fajną historyjkę.
Przez pół roku valo przegrywało każdy zamek mając wystawiony na niego full skład, przeważnie kończyło się przed czasem, morale spadały, chęci do gry również. Pewnego tygodnia Heroes panowało na Tyco. Dzielni Valorianie zebrali siły i uderzyli na ten zamek. Średnia bitka, wygrana przez Heroes. Ciśnienie skoczyło niektórym valorkom i zaczeli na forum sypać brzydkimi epitetami w starego czarodzieja o nicku xxLuboxx, który w ich mniemaniu wypaczył wynik zamku przejmowaniem statuł na miliinowych wskrzeszeniach i bugach #EMO_ALT_14# Niespodziewana rzecz się stała i ten sam czarodziej przeszedł na stronę valorian! Pierwszy jego zamek po tej stronie barykady i spotkał go zaszczyt dźwigania świętych patyków. Pierwszy od dawna zamek wygrany przez Valorian niewrażliwych na posty graczy derionu o sposobie przejmowania statuł przez owego czarodzieja. Płacz na forum nic nie pomógł, valo było nieugięte. Od tego momentu wiara w własne siły urosła, sposoby przestały sie liczyć, za miło jest wygrać.

Mam nadzieje, ze komuś się spodobało #EMO_ALT_16# Od razu przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony, nie było to moją intencją.

Przechodząc do sedna, chciałem ci pokazać co jest moim zdaniem głównym źródłem wygrywania przez valorian zamków tak łatwo. Ba, nawet podam ci przykłady z zamku:
- 2 tyg temu, zamek Tyco, prawa brama, valo trzymane przez derion na bramie, nie ma jak przejść, nagle odważny klusek wbija sie w 3pt derionu i krok po kroku, wskrzeszenie po wskrzeszeniu dociera do statuły i bum !
- ostatni zamek, Hesed, lewa brama, valo przeciska sie od pierwszej minuty przez most, zostaje wyczyszczone, lewa brama sie trzyma, nagle klusek i gandalf pojawiaja sie pod statuła, przywolania pt ida w ruch, wskrzeszenie po wskrzeszeniu i taaaaaak przejete ;] derion sie cofa zeby wyczyscic i odbic statule, valo przechodzi przez brame i most i wlasciwie na tym zamek sie skonczyl

Wiec panie Korther prosze troche pomyslec zanim cos sie napisze, troszeczke pokory. Przez wiele miesięcy nikt z derionu was nie wyzywał od miernot i tego samego moża było oczekiwać od was. Tlumaczenia, ze nigdy pierwsi nie zaczynacie bugowac itp. są naprawda bzdurne i zbędne. Wiecie bardzo dobrze jakie wobec tego jest stanowisko Rebelsów i sojuszu z Hesed, a mimo to tydzien po tygodniu te gildie otrzymują to samo. Walka na gebrze trwa do końca czasu jedynie dlatego, ze jest oddawane tym samym, tylko nieudolniej, a i to sie w koncu skonczy, bo tego walką nazwać nie potrafie.
Napisałem ci to wszystko, ponieważ czytając Twój post nie mogłem zrozumieć jak moża być tak zaślepionym i poniekąd wyzywać drugie królestwo od słabiaków?. Derion z dnia na dzień hmmm nie stracił umiejętności walki, a valo je zyskało. Powiedzmy, że coś w tym stylu. Oba królestwa maja swoje mocne i słabe strony. Na valo jest masa kapłanów bańkowych, ktorych można u nas policzyć na palcach jednej ręki, a nawet jak są to nie używaja tego skilla ;x Na szczęście debuffujących łuczników mamy więcej od was. Robota stunerów jest porównywalna.
Mam nadzieję, że Twoje zdanie o potędze Valorian i słabości derionu w walce tochę się zmieni, bo na wyniki wpływają inne rzeczy, których nie widzicie albo nie chcecie widzieć. Niemniej jednak, myślę, że w obecnej chwili walka między królestwami byłaby bardziej wyrównania niż pare miesięcy temu.
Mam nadzieję, że post nie zostanie odebrany jako obraza dla valorian, wręcz przeciwnie, w niektórych aspektach aż za bardzo przewyższacie Derion, smuteczek #EMO_ALT_15#
Proszę poprawić jeżeli gdzieś pomieszałem i liczę na konstruktywne odpowiedzi.
Pozdrawiam, BQ.
1 144 145 146
148 149 150 294
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.