O WOJNIE

1 146 147 148
150 151 152 294
Utworzono przed 1685 dniami #1481
Manuu
Stopień 93, Mortal
Łucznik
Valorian
Qees po 1 zmień dillera #EMO_ALT_1# po 2 jeżeli wy jesteście tacy potężni to wynika z twoich słów to dlaczego ostatnimi czasy gdy nasze gildie się spotykają w podobnym składzie liczebnym na zamkach to wy przegrywacie hmm.. ? My używamy bugów bo przejęcia a co za tym idzie wygranej, jeżeli tak sadzisz to dlaczego wy tego nie zrobicie ? Oczywiście ze to robicie a mimo to przegrywacie a to dlatego iż spotykamy się w takim samym składzie liczbowym i tu jest widoczna wasza mniemana potęga #EMO_ALT_2# pozdro rzadko się tu wypowiadam ale twój posta Qees mnie zainspirował xD
http://www.youtube.com/channel/UCeWebXE3w3EFGmQNCGQ04SQ Zapraszam na mój kanał YouTube
Utworzono przed 1685 dniami #1482
Viva1337
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Zgodzę się z Manuu.
Derion potrafi tylko i wyłącznie wygrywać w przewadze liczebnej. Chociaż nawet to im nie pomaga, przekładem tego jest wczorajsza wojna w tyco, gdzie 2-3 raidy, nieudolnie próbują przejść przez bramę + 3-4 pt hero przywołanych pod patrona, nie potrafią poradzić sobie z 1 voloriańską gildią, gdzie przeważnie na wojnach jest 6-7 pt graczy.
Utworzono przed 1685 dniami #1483
Tajika
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Derion
Przywołanych? Serio? xd Nawet Rebelsi widzieli ludzi na tp, a Ty widziałeś przywołania.. Na przywołaniach ma się buffy Vivuś ^^
Fakt - przywołałam moje pt i ..... mnie wywaliło, co za tym idzie zapewne każdy wie #EMO_ALT_5#
Co do liczebności nie zapominaj o tym, że tereny bronione trzeba jednak obstawić, bo szkoda oddać darmowy teren OZ, czy też FORMOZIE.
Rebelsi bez full najmów się nie ruszają już nawet na przejęcie pustego terenu, więc uwierz, że szkoda mi zwojów na masówkę.
A nazywanie LA jedną gildią jest z deka przesadzone #EMO_ALT_3# Będzie jedna gildią jeśli ta fuzja przetrwa czego szczerze Wam życzę. Póki co jesteście fuzja 90% valorianu #EMO_ALT_4#

Co do wojny na północy.. brak OZ dało się zauważyć. Dobrze , że Formoza coś atakowała bo ludzie na bramach by zasnęli ;P

Gratki terenów .
Utworzono przed 1685 dniami #1484
NoWesPrzestan
Stopień 9, Aderia
Mag
Derion
Viva z tego co wiem to niedawno latałaś na Derionie a teraz bezczelnie piszesz że derion wygrywa tylko z przewagą liczebną wstyd zdrajca #EMO_ALT_6#
Utworzono przed 1685 dniami #1485
Manuu
Stopień 93, Mortal
Łucznik
Valorian
Faktem jest że LA to skład kilku gildii ale niestety czasy są jakie są na Walo i raczej nie mieliśmy innego wyjścia. Lecz sądzę że ta fuzja puki co przynosi same pozytywy. Co do tego ile gildia będzie funkcjonować to nie przewiduje szybkiego końca ludzie są coraz lepiej zgrani tym bardziej prawie wszyscy znamy się nawzajem i widać to ostatnimi czasy to terenach i zamkach na które chodzimy. Dobra nie ma co robić OT graty terenów i oby dziś było równie ciekawie jak wczoraj #EMO_ALT_7#
http://www.youtube.com/channel/UCeWebXE3w3EFGmQNCGQ04SQ Zapraszam na mój kanał YouTube
Utworzono przed 1685 dniami #1486
Viva1337
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Tak grałem na derionie ale przeszedłem na valo bo po 1 mnie nie bawi gra 4raidy vs 1 raid.
Po 2 wojny były nudne, praktycznie całą wojnę afczyłem na terenie z turniejówką, gdyż Tajka ciągle się darła, że latam po centralkach a nie siedzę na terenach, a do innych gildii na derionie nie miałem zamiaru dochodzić, więc poszedłem na valo.
Utworzono przed 1685 dniami #1487
Qees
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Manu nie dobijaj mnie, opisałem już w jednym poście, jak wygladają zamki na gebrze, gdzie obie strony jechały na bugach i wskrzeszaniach przy przejmowaniu co prowadziło do powiedzmy momentami wyrównanej walki przez 45min, wygrywacie tam widoczonie dlatego, że lepiej gracie, wydaje mi się że też macie trochę lepszy skład, lepsze metody przejmowania, taka sytuacja ;] Natomiast na Tyco i Hesed bez korzystania z tego zamek kończy się w parę/parenaście minut. Skład na gebrze i tyco w większośći jest taki sam, przeważnie rebelsi + panth. Rusz trochę głową co pomaga wygrać zamek, bo mnie dobija jak ktoś, w tym przypadku ty pisze posta bez czytania poprzednich i po to, żeby tylko napisać i zrobić z siebie głupka.
Celem mojego przedwczorajszego postu było uświadomienie Korthera, że valo nie jest lepsze od derionu. Już raz napisalem co cenie na valo, a co na der. Nie uważam żeby któreś królestwo miało ogramną przewagę nad drugim, liczebność pomaga, ale nie jak tyle terenów jest do obrony.
Ja nie sądze, że używacie bugów itp., ja to wiem i stronę wcześniej się do tego kolejny raz przyznaliście, nie mam pojęcia po co starasz się teraz coś wciskać.
Czemu nie odpowiadają bugami i wskrzeszeniami przy przejmowaniu? Bo nie chcą? Bo im nie zależy na zamku za wszelką cenę? Może bez wspomagaczy chcą powalczyć? Robią bardzo dobrze, nic tylko brać przykład.

Wczoraj 2-3 raidy? A to dziwne, z szeptów i obliczeń wyszło mi, że bylo tam z derionu wysłane 8-10 pt, pozostali bronili terenów. Znowu wasza mania wielkiego skilla i pokonania 3x więcej przeciwników. Wystarczyłoby, żeby hero razem z reszta wbiło "z buta" i teren prawdopodobnie by padł. To dziwne, że przed rozpoczęciem wojny, kiedy poszło parę więcej osób w dżunglii nie mieliście za wiele do powiedzienia, a ego wam podskoczyło po obronie łowców przy mniejszej liczbie atakujących ;x Umiejętności są wyrównane po obu stronach, i u was i u nas są dobrzy gracze, ale to tylko jeden z elementów decydujących o wyniku, że łatwiej broni się terenów sami wiecie, padniemy na bramie to dłużej zlatuje nam wrócenie na pozycje niż wam to też sami wiecie bo atakujecie codziennie. Wystarczy pomyśleć przez chwilę, a nie od razu wyśmiewać przeciwnika z idiotycznego powodu i niekompletnych danych.
Chyba trzeba wam przypomnieć, że to derion zniszczył niedawno doszczętnie valo, a nie na odwrót, przewaga liczebna nie wzięła się z niczego, wszystko ma swój skutek, w tym przypadku powoli, stopniowo, tydzień za tygodniem derion zdobywał więszkość terenów doprowadzając do waszego upadku. A składy obu królestw były porównywalne, dopiero po przegrywaniu każdej wojny ludzie zaczeli od was uciekać. Nie każ mi podawać więcej argumentów, bo się rozpisze o POTĘDZĘ przywołań pod patrona trolololo ;p
Wysil szare komórki, bo lato.
Pozdrawiam, BQ.
Utworzono przed 1685 dniami #1488
PLUMOL
Stopień 93, Aderia
Zaklinacz
Valorian
Tajko Oz nie widac poniewaz niestety nie mamy na grze nawet 1 pt poprostu brak ludzi no ale takie jest zycie, moge Tobie obiecac ze jeszcze sie potłuczemy na wojenkach #EMO_ALT_8#
Utworzono przed 1684 dniami #1489
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Qees, trochę szkoda słów no ale niech będzie... Ciągle się upierasz, że tylko się przywołujemy i bugujemy- przypomnij sobie zamek Tyco (ostatni na którym byłem #EMO_ALT_9#)- przez cały czas trzymaliśmy Was w bramie i nie było powodu używać bugów ani "wspomagaczy" nie twierdzę że nikt tego nie robił bo ktoś ZAWSZE się znajdzie ale nie jest to konieczne do naszego przetrwania na zamku. Druga sprawa Valo zaczęło znikać rok, dwa temu (Kiedy musiało powstać VU), a kiedy nadarzyła się okazja żeby przejść na drugą stronę (patch) i jeszcze zaczęliśmy przegrywać, cóż mentalność dużej ilości Valorów kazała im przejść na der- to była ich mentalność jeżeli zaczniecie przegrywać to przejdą do nas. Po trzecie- spójrz na ostatnie bitki w Hased/ ardir- Was 20 nas 10- jak zwykle, a i tak dajemy rade (godzinę temu śmialiśmy się że Iszek zbiera 2 raidy na 6 osób w ardir xd). Wynika z tego że zaczynacie tracić zdolność do walki, o ile już nie straciliście, bo- gdy tylko jest tyle samo osób zaszywacie sie na terenie i wzywacie posiłki.
Pozrawiam ViP214
Pain is temporary. Glory is ethernal.
Utworzono przed 1684 dniami #1490
aQQu
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Nie wypowiadam się tu zbyt często, i nie mam zamiaru, chociaż z twojego posta ViP214 pośmieje się troche , twierdzisz że iszek zbiera 2 raidy na waszą 6 tyle że chyba nie zauwazyles jak często jest was w ardir/hesed 1,5pt a nas może 5..6 a i tak idziemy i często udaje nam sie wygrac , a Wy atakujecie po 10minutach , po zebraniu 2-3pt jak nas tam 2-3 już jest.

ten post był skierowany tylko i jedynie do ViPa , nie do całej reszty;p
1 146 147 148
150 151 152 294
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.