O WOJNIE

1 147 148 149
151 152 153 269
Utworzono przed 449 dniami #1491
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Nie powiedziałem że zebrały się 2 raidy. Mówiłem że śmialiśmy się na TSie że kiszek 2 raidy zbiera bo po 1 sidzieliście na tym terenie chyba z 10 minut po 2 było wiadomo że iszek na ogólnym u Was spamuje "zbiórka w DS".
Jak Was jest 5-6 my nikogo nie wzywamy chyba że akurat jest 1-2 osoby to ewentualnie na szepcie/ prywatnie na TS. Poniewóż gdyż w takiej sytuacji można się spokojnie bić (ostanio sam wyskoczyłem na RMC i 2 łuków zapraszając do pomocy tylko 1 kolegę- po 60 sekundach było Was 10). Czytaj ze zrozumieniem jeśli można. Jest też druga opcja że my 2 żyjemy w alternatywnych rzeczywistościach #EMO_ALT_1#
Ta wojna pokazała jacy naprawdę jesteśmy- chciwi czy szlachetni, wierni czy zdradzieccy. Ja w jednym przypadku mogę być z siebie dumny- nigdy nie zdradziłem żadnego przyjaciela.
Utworzono przed 449 dniami #1492
Qees
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Wszystko bardzo fajnie vipie tylko ja o przywołaniach na zamkach wspomnialem jeden raz, który bardzo mało zmienia i na tym argumencie więcej się nie skupiałem. Nigdzie nie napisałem ze tylko bugujecie, w obu postach pochwaliłem za ogarnięcie przede wszystkim kapłanów bańkowych i dwa razy przyznałem, że nie ma dużej różnicy między siłą królestw. Same bugi nic nie dają jeżeli nie są niczym poparte. Dobre ogarnięcie + przejmowanie statuł na wskrzeszeniach bądź bugach daje bardzo duża przewagę jeżeli druga strona tego nie używa, przekonał się o tym każdy kto tego doświadczył. Nie mam pojęcia jak czytacie te posty, z pupy strony co 5 linijek?
Bez sensu jest mówienie o upadłych gildiach jako przyczyna upadku królestwa. VU upadło, w siłe urosło UNDERWORLD zasilone starymi graczami z VU, upadło UNDERWORLD, wróciło AoD, gracze w większości ci sami. Na derionie skończyło się SA, powstało TheRebels, dalej ci sami gracze, różnice zdań między Hero i resztą podzieliło królestwo jeszcze bardziej. U was podobna sytuacja między OZ i resztą. Można wyliczać i wyliczać tak dalej po obu stronach, ale sensu to nie ma. I derion i valo traci ludzi z każdym dniem. To że u was parę osób skończyła grę lub zrobiła przerwę to nie znaczy, że u nas nie jest podobnie. Przyznać ci rację mogę co do wspierania królestwa przez Gor, był okres kiedy sporo osób przeszło na derion, ale te czasy minęły i troszeczkę przesadzacie z liczbami.
Mentalność... taa, największa przyczyna, ale nic z tym nie da się zrobić, kto co lubi.
Jeżeli chodzi o bitki w ciągu dnia. Wyliczanie nie ma sensu, popatrz na obie strony, wołasz na ogólnym, nigdy nie wiesz kto przyjdzie, raz nikt, raz parę pt i lekkie zdziwienie. Czasami zdarzają się sytuacje kiedy valo stoi w ardir na drodze w 3 pt, derion woła ludzi na ogólnym, w końcu się udaje zebrać podobną ilość, wychodzimy, a tutaj zostało 1 pt valo. Z takimi sytuacjami i wy się spotkaliście, nikt nikomu nie rozkaże nie przychodzić do ardir bo już za dużo osób jest itp. Na inne aspekty też nie zwracasz uwagi, duża ilość stunerów po jednej stronie, a po drugiej brak, kapłani, kapłani bańkowi, ekwipunki też się na to składają.
Iszek to wyrwie 1 stuna jak nie ma buffa i może paść w parę sekund, na nic eq jeżeli dobrze się rozegra. Miesiąc temu przed turniejem w ramach treningu w niedziele wyszliśmy w ardir w 1pt z zielem i askiem i wyczyściliśmy 2-3pt valo, które nie mogło zdjąć baniek w 3min. Różnie dziwne rzeczy się na tej grze dzieją. Zdania o traceniu zdolności do walki tutaj nie pasują, prostolinijne myślenie też nie.
Za dużo piszę, mam nadzieję, że w miarę jasno i nie jednostronnie. Trzeba ratować forum !
Pozdrawiam, BQ.

@DOWN
Widzisz ! O tym właśnie mówię, to powodują wskrzeszenia i bugi przy przejmowaniu. Na gebrze to się wyrównywało, ludzie z jednej i z drugiej strony wracali na statuły, żeby odbić, jak się udawało to walka wracała na długie minuty na bramy, czy gdziekolwiek, wielki chaos. Dlatego % były w miarę wyrównane i walka trwała 45min. Skoro w końcu się zgadzamy to wiesz co się dzieje po naszej stronie na zamku Tyco i Hesed #EMO_ALT_2#
Utworzono przed 449 dniami #1493
xKrisgardx
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Chyba raz się wysilę i nagram jak wracam się pod statułe co pół minuty przez parę osób których nie wymienię.
Utworzono przed 449 dniami #1494
Manuu
Stopień 93, Mortal
Łucznik
Valorian

Qees gdybym miał w zamiarze wypowiedzi bezsensu i tylko po to aby się wypowiedzieć to wogóle bym nic nie pisał gdyż nie zależy mi na wypowiadaniu się na forum. Lecz gdy czytam twoje wypowiedzi to dochodzę do wniosku że no niestety ale masz problemy i zapewne musisz się leczyć choroby jaka niewątpliwie jest dla ciebie ta gra. Człowieku opisujesz wszystko z taka dokładnością i z takim zaangażowaniem że nie wiem czy ty jesteś pedantyczny czy to faktycznie chorobo i uzależnienie, wyluzuj trochę przejmowanie terenów zabijanie przeciwnika czy tez uprzykrzanie mu gry to nie wszystko. Wiem ze nie na temat ale stary rozbrajają mnie twoje wypowiedzi i muszę ci napisać co o tym myślę xD

Proszę trzymać się bardziej tematu.

http://www.youtube.com/channel/UCeWebXE3w3EFGmQNCGQ04SQ Zapraszam na mój kanał YouTube
Utworzono przed 449 dniami #1495
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wczorajsza wojna udana, plan wykonany w 100%, a zabrakło kilku sekund nieuwagi derków żeby nadprogramowo wpadła wioska drwali.
Ta wojna pokazała jacy naprawdę jesteśmy- chciwi czy szlachetni, wierni czy zdradzieccy. Ja w jednym przypadku mogę być z siebie dumny- nigdy nie zdradziłem żadnego przyjaciela.
Utworzono przed 449 dniami #1496
xRickux
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wczorajsza wojna w wykonaniu formozy oraz pomocy OZ i najemników była udana w 99,9% dosłownie prawie zdobyliśmy teren w Ardir spokojnie zrobiliśmy smoka i zostało mu 5k życia no niestety wczoraj nic nie podbiliśmy,ale dzisiaj będziemy się starać o jakiś teren.Gdyby w TW było tyle samo osób co przed wojną teraz byśmy się cieszyli z terenu.
Utworzono przed 447 dniami #1497
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Dzisiejsza wojna to tragedia- na północy prześladowały nas dziesiątki przywołań hero, a na południu męczyła za mała liczebność. Gz Hero perfekcyjnego opanowania przywołań.
Utworzono przed 447 dniami #1498
Zlosniczka
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion

Dzisiejsza wojna to tragedia- na północy prześladowały nas dziesiątki przywołań hero, a na południu męczyła za mała liczebność. Gz Hero perfekcyjnego opanowania przywołań.

VIP214 powiem Ci tylko jedno, nie placz na przywolania po stronie Derionu bo to Valo rozpoczelo tą "mode" (inaczej nie potrafia chyba przejmowac ^^) od kogos sie trzeba uczyc #EMO_ALT_3#
Utworzono przed 447 dniami #1499
xCorristo
Stopień 93, Aderia
Mag
Valorian

VIP nie osmieszaj sie i nie rob z naszej gildi załosnych nobów sami je uzywamy jak trzeba wiec zaprzestan sie tu wypowiadac bo prymitywów w naszej gildi nam nie trzeba.
Na wojnie niestety nie byłem .
Utworzono przed 447 dniami #1500
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian

VIP nie osmieszaj sie i nie rob z naszej gildi załosnych nobów sami je uzywamy jak trzeba wiec zaprzestan sie tu wypowiadac bo prymitywów w naszej gildi nam nie trzeba.
Na wojnie niestety nie byłem .

Liczyłem że nie będę musiał na takie coś odpowiadać, no cóż jak zwykle trzeba się użerać...
Sam mówisz, że nie byłeś na wczorajszej wojnie więc wytłumaczę o co chodzi- gdy byliśmy na północy, hero latało za nami gdziekolwiek poszliśmy- nasza zbiórka- leci 20 derskich przywołań, teren pod smokiem- ciężko nawet powiedzieć ile tego poszło bo z 10 osób w ciągu 20 sek zrobiło się (na oko) z 30-40.

VIP214 powiem Ci tylko jedno, nie placz na przywolania po stronie Derionu bo to Valo rozpoczelo tą "mode" (inaczej nie potrafia chyba przejmowac ^^) od kogos sie trzeba uczyc

Ha-ha-ha mało śmieszne. Proszę Ciebie my nie przejmujemy za pomocą przywołajek- używamy standardowo tp i ubranek, przywołajki lecą tylko gdy ktoś się zagubi lub trzeba ewakuować pt z terenu. Nie znasz naszych technik- nie wypowiadaj się jeśli możesz.
xCorristo wiem że używamy, ale nie po to by za wszelką cenę zdobyć teren (u derków obronić) i nie na taką skalę.
Jestem codziennie podczas wojny na TSie- nigdy nie słyszałem rozkazu "Teraz wszyscy przywołujemy się do..." może Ty słyszałeś? Jeżeli tak bardzo wam zależy mogę się nie wypowiadać na forum ale nic już nie ukryje faktu, że pewien % Derionu oduczył się grać bez wspomagaczy.
Pozdrawiam ViP214
1 147 148 149
151 152 153 269
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

Akceptuję OWU oraz Ochronę danych osobowych.