O WOJNIE

1 148 149 150
152 153 154 294
Utworzono przed 1682 dniami #1501
K4R4LUSZ3K
Stopień 55, Aderia
Wojownik
Derion
To widocznie vip jestes nowicjuszem w tej grze. Albo dawno nie grales, bo to jakies pol roku temu valo odwalilo bardzo ciekawa akcje, chyba ta akcja kierowal dowodca Kazam #EMO_ALT_1#
Utworzono przed 1682 dniami #1502
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Gram prawie od początku gry (wersja 1.7 bodajże) z przerwami, przyznaje- miałem ostatnio przerwę prawie roczną wróciłem około 2 miesiące temu kiedy przypadkowo wbiłem na forum i dowiedziałem się, że Valo pada. Kazama rzeczywiście nie kojarzę (tylko na forum coś o nim czytałem). W każdym razie od kiedy wróciłem (ani też przed przerwą) nie widziałem żadnej akcji z przywołajkami w roli głównej.
Pain is temporary. Glory is ethernal.
Utworzono przed 1682 dniami #1503
xCorristo
Stopień 93, Aderia
Mag
Valorian
Wiec jak miałes przerwe i nie wiesz to sie nie wypowiadaj w sprawie przywołan ja gram cały czas i wiem jak jest i jak było Twoje płacze na temat przywołajek sa zbedne, wyzej napisałem dlaczego.
Utworzono przed 1682 dniami #1504
GeDo
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Nom tu masz racje Vip ostatnimi czasy praktycznie nie uzywamy przywaolajek na wojnach bo albo marsz z buta lub na ubrankach z tp(byla moze 1 czy 2 akcje w ostatnim czasie ze wolalismy sie do kogos na teren pod patrona ale to przecierz pikus z tym co robi derion jak lejemy juz patrona,wolane jest kilka pt nawet xd).Co do kazama to juz dawno nie gra na valo a my nie korzystamy juz z jego techniki z wolaniem raidu.W 6-7 pt(tyle nas jest ostatnio w LA plus kilku najmow) jestesmy w stanie dosc szybko przejac teren wbiegajac przez bramy, oczywiscie jesli nie pilnuja go 2-3 raidy derionskie bo to jest niewykonalne wtedy.Pozdro
Utworzono przed 1681 dniami #1505
vDeryl
Stopień 90, Aderia
Łucznik
Valorian

Dzisiejsza wojna to tragedia- na północy prześladowały nas dziesiątki przywołań hero, a na południu męczyła za mała liczebność. Gz Hero perfekcyjnego opanowania przywołań.

VIP214 powiem Ci tylko jedno, nie placz na przywolania po stronie Derionu bo to Valo rozpoczelo tą "mode" (inaczej nie potrafia chyba przejmowac ^^) od kogos sie trzeba uczyc #EMO_ALT_2#

Witam dawno mnie nie bylo ale niestety nie masz racji mode na przywolania zaczelo preferowac derion, nie wiem czy pamietasz czasy kiedy valo miazdzylo derion jakies z 1.5 roku temu wtedywlasnie to niestety wy zaszczepiliscie we wszystkich ta metode dzialania a wiem co mowie poniewaz akurat zalozylismy gildie UNDERWORLD i uwierz mi zawsze kiedy wbijalismy na teren nagle nie wiadomo skad derkow ze hoho znaczy no wiadomo #EMO_ALT_3# skad
WIEC NIE PITOLCIE ze to valo rozpoczelo te przywolania no moze my zaczelismy kiedy to wy zaczeliscie nas miazdzyc ale niestety wy to ropowszechniliscie

Pozdro dla wszystkich
Utworzono przed 1681 dniami #1506
vBezTalencie
Stopień 90, Aderia
Rycerz Cienia
Valorian
Witam
Nie będe wypowiadał się co do samej wojny o tereny , lecz o jej części którą można zaliczyć pod historie wojen i ciągnie się do dziś .
Mam na myśli przywołania , podpisuje się w 100% pod vDeryl
Były takie czasy ( ja grałęm jeszcze na der) gdzie to derion uciekał przed valo a valo się nudziło na bramach .
Wtedy była taka polityka że nie było sojuszy pomiędzy gildiami , co najwyżej jakiś mały pakt między dwoma gildiami .
Wtedy to właśnie w ruch poszły przywołania po stronie derionu , nawet nie derionu tylko po stronie paru gildii na derionie , to było na bardzo małą skale stosowane , ale było .
Gdy role się odwróciły i to valo jest w zlej sytuacji to valo ponownie rozpoczęło akcje z przywołajkami lecz już na większą skale bo przywołują cały raid .
Ilość przywołań jest zależne od czasu w którym są one używane ,
Dlatego proponuje nie poruszać tematu kto pierwszy zaczął bo to na prawdę nie ma żadnego znaczenia .

byłem wczoraj w grupie odważnych 2-3 pt na valo , na wojnie o ogród .
Wrażenie z wojny , no cóż gdy padłem , wskrzesiłem się u mnicha a gracze z der już byli pod respem ;D wojna szybka . 50PO zdobyte .
pozdrawiam
Talent
Utworzono przed 1681 dniami #1507
Don4Ataliron
Stopień 93, Aderia
Mag
Derion

Dzisiejsza wojna to tragedia- na północy prześladowały nas dziesiątki przywołań hero, a na południu męczyła za mała liczebność. Gz Hero perfekcyjnego opanowania przywołań.

VIP214 powiem Ci tylko jedno, nie placz na przywolania po stronie Derionu bo to Valo rozpoczelo tą "mode" (inaczej nie potrafia chyba przejmowac ^^) od kogos sie trzeba uczyc #EMO_ALT_4#

Witam dawno mnie nie bylo ale niestety nie masz racji mode na przywolania zaczelo preferowac derion, nie wiem czy pamietasz czasy kiedy valo miazdzylo derion jakies z 1.5 roku temu wtedywlasnie to niestety wy zaszczepiliscie we wszystkich ta metode dzialania a wiem co mowie poniewaz akurat zalozylismy gildie UNDERWORLD i uwierz mi zawsze kiedy wbijalismy na teren nagle nie wiadomo skad derkow ze hoho znaczy no wiadomo #EMO_ALT_5# skad
WIEC NIE PITOLCIE ze to valo rozpoczelo te przywolania no moze my zaczelismy kiedy to wy zaczeliscie nas miazdzyc ale niestety wy to ropowszechniliscie

Pozdro dla wszystkich

Ty masz Charom chyba dziury w mózgu. #EMO_ALT_6# 1.5 roku temu? Derion z przywołajkami? Hmmm...niech pomyślę. Graaałem wteeedy więęęc. Powiem tyle moda to była chyba na kupowanie kk i pd+ a tyle co przywołajek się miało z terenu to nie można było wgl uzbroić ludzi. A wojny bywały wtedy ciężkie VU, FL&Palladyni. Nie mów mi że to derion to rozpowszechnił kiedy valo praktycznie non stop waliło na przywołaniach #EMO_ALT_7#
Perfume..~~
Utworzono przed 1680 dniami #1508
GeDo
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Zamek tyco mysle ze podobal sie obu stronom,trwal dosc dlugo dzieki temu mozna sobie bylo sporo po nabic(kolo 1500 po wpadlo).Przewaga w kilach i wygrana przed czasem mowi sporo o naszej przewadze chodz nie wiem do konca z czego to wynika:P Czyzby zgranie po naszej stronie bylo az tak wysokie?Pozdrawiam
Utworzono przed 1680 dniami #1509
Serniiczek
Stopień 93, Aderia
Mag
Derion
Nie, to zgranie po naszej stronie było aż tak "niskie" ;-) Zamek na tyco - byłam z moim pt na lewej. Ciągłe stuny z Tickulą i..tylko stuny. Pod koniec wojny valo ładnie nas pocisnęło prawie do samego respa. Czy wojna mogła mi się podobać ? #EMO_ALT_8#
Najmniejszy pies najgłośniej szczeka ;>
Utworzono przed 1680 dniami #1510
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Wojna ładna, wpadło sporo PO i zamek dla nas. Formozie życzę powodzenia następnym razem. Dla poprawienia morale u nas wrzucam screena: http://img96.imagesh...mg00000002a.jpg
Pain is temporary. Glory is ethernal.
1 148 149 150
152 153 154 294
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.