POMYSŁY NA ROZWÓJ GRY

1 29 30 31
33 34 35 38
Utworzono przed 399 dniami #311
ZielonySkuulek
Stopień 93, Mortal
Mag
Gor
a ja tak z ciekawosci, bo zakdy kto krytykuje skile od 1 lvl tylko klapie dziobem. moze ktos uzasadni dla czego to jest zle. Pisanie bo jest glupie, niepotrzebne irytujece itp. itd. radze sobie darowac.

Z pomoslow podoba mi sie tylko snieg #EMO_ALT_1# event exp a co do logowania lepsza sa misje dzienne tylko nagrody mogly by byc warte ich robienia. reszta to fantazja #EMO_ALT_2#
Ranking Gildii Serwera Mortal : Link do tematu.
Utworzono przed 369 dniami #312
KontaktValoDer
Stopień 12, Mortal
Mag
Gor
1) Powiększenie miejsca w pt do 8 (raczej głupi pomysł ale co tam)
2) Możliwość posiadania na kącie 7 lub 8 postaci (też raczej głupi ale co tam)
3) Eventy nie za KK np. te precelki były dobre haloveen takie sobie precelki były lepsze dajcie coś takiego na święta bożego narodzenia
Nwm. że dropią prezenty a ja się wymienia i dostaje się Skrzynkę i snieżkę.
4) Event exp 100% co 4/5 tyg. i Event exp 400% co 3/4 miesiące
5) Lepsze nagrody za markutyckie / kretenskie monety
Np. Jakieś skrzynki z których leci ładny drop za 40-60 monet 1 szt. nie można handlować.
Np. Skrzynki orków po 30 monet za 1 szt. nie można handlować.
6) Event na kowala 3 razy w roku. [bo jest chyba 2 :( ]
7) Częstsze eventy na gemy #EMO_ALT_3# i nie 20% tylko np, 30-50%
8) Ogólnie częstsze eventy.

To tyle by było narazie moich głupich-dobrych-zwykłych pomysłów
Za wszelkie błedy ort i te inne przepraszam #EMO_ALT_4#.
Utworzono przed 368 dniami #313
Avard
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Zastanawiałem się jak wyszczególnić post żeby ktoś go zauważył?
...
nic nie wymyśliłem ale mam nadzieję, że ktoś zwróci uwagę na moje pomysły ;]

1. Na terenach zdobywanych podczas wojny przy bramach, przy teleporcie oraz obok miejsca gdzie pojawia się Patron powinny być słupy z wywieszonym herbem gildii, do której należy obszar.
W czym to pomoże? Zapewne w niczym ale walki nabiorą barw i pozwolą gildiom na pokazanie się.
Jak wyglądać będzie zmiana Herbu z barw gildii broniącej na barwy gildii atakującej?
Do końca wojny (20:30/21:30) w razie przejęcia terenu przez inną gildię, herby gildii broniących będą zniszczone i będą się palić. W momencie zakończenia wojny zniknie stary herb a pojawią się barwy gildii, która zajęła dany obszar. Jeżeli teren zostanie wybroniony herby zostają na swoim miejscu.
2. Na terenach zdobywanych podczas wojny gdy pojawia się napis z nazwą terenu - Twierdza Wielbiciela(Obszar Wojenny) poniżej dodać nazwę gildii, która okupuje ten teren.
Utworzono przed 368 dniami #314
Hyperion
GAME MASTER

Możliwość posiadania na kącie 7 lub 8 postaci (też raczej głupi ale co tam)

To jest dość sensowne bo wraz z dodawaniem kolejnych tajnych dokumentów potrzeba więcej postaci jeśli ktoś lubi czasem pobiegać gdzieś na wojence. Jednakże na pewno nie byłoby to za darmo #EMO_ALT_6# Obstawiam że gdyby miała powstać taka możliwość to na takiej podstawie jak w większości obecnych gier MMORPG. Czyli za dodatkowe miejsca na sloty postaci płaciłoby się w KK. Ale dobry pomysł - wspomnę o tym.

EDIT - Napisałem już w raporcie.

1. Na terenach zdobywanych podczas wojny przy bramach, przy teleporcie oraz obok miejsca gdzie pojawia się Patron powinny być słupy z wywieszonym herbem gildii, do której należy obszar.

To jest spoko #EMO_ALT_5# Nie będę się nic rozpisywał bo nie da się nic więcej dodać. Pomysł fajny i prosty. Jednakże z tymi palącymi się flagami to już bez przesady #EMO_ALT_7# Jak wyżej - wspomnę o tym w ten weekend.

Pozdrawiam Hyperion,
do zobaczenie na grze #EMO_ALT_14#
Utworzono przed 368 dniami #315
PanWielkieZlo
Stopień 81, Aderia
Rycerz Cienia
Valorian
1. Zdecydowanie więcej eventów, nawet takich malutkich, ale dzięki którym będzie się miało chęci do ciągłego obcowania z tą grą.
2. Więcej instancji, powiedzmy sobie szczerze, lochy odwiedza się raz na miesiąc, jedynym wyjściem na jakikolwiek zarobek jest czasoprzestrzen 79, albo mentor, no ale ileż można?
3. Avard poddał świetny pomysł, na pewno byłoby miłym uczuciem widzieć własną gildie na sztandarze, lub pod nazwą terenu, taki smaczek.
4. Nowe zbroje, bronie?
5. Może nowa klasa? Tyle czasu, tyle patchów, a dalej gramy tymi samymi postaciami z drobnymi małymi zmianami. Jasne jasne, ale jaka ta nowa klasa? Może Hunter - zręczny wojownik na odległośc posługujący się bronią palną, albo klasa będąca istną artylerią, słaba, ale zadająca duże obrażenia. Jest wiele pomysłów, ale i tak ten post pewnie zginie.
6. I taki smaczek dla gildii, cudną sprawą by było gdyby pojawiły się "sztandary gildii" zakłądanie na plecy, tak jak mieli samurajowie. Aż mi cieknie slinka na samą myśl.
7. Zapomniałbym! Błagam, Hypciu, przekonaj ich żeby dali do zakupu te czarne skrzydła które dostaje się na 30 sekund z tego nabijania potworów, są piękne.
Byłoby tyle, jeśli ktoś przeczytał to dzięki.
Pozdrawiam
Utworzono przed 368 dniami #316
KontaktValoDer
Stopień 12, Mortal
Mag
Gor

2. Więcej instancji, powiedzmy sobie szczerze, lochy odwiedza się raz na miesiąc, jedynym wyjściem na jakikolwiek zarobek jest czasoprzestrzen 79, albo mentor, no ale ileż można?

Zgodzę się nowe instancje dobry pomysł. Ale z tym zarobkiem to przesadziłeś jest dużo sposób oczywiście te które wymieniłeś przychodzą jako pierwsze do głowy.

Żeby nie było spamu
1) Nowe kolory ?
2) Sety które były na fb może by tak je wprowadzić w patchcie 4.3 ? #EMO_ALT_8#
Utworzono przed 354 dniami #317
Pallaris
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion
Tak sobie na ts'ie wymyśliłem marzenie: Gildia posiadająca zamek raz na 24h ma możliwość wejścia na instancję całym raidem,instancja posiadałaby silne bossy które wydłużyłyby ją do minimum 1godziny,po zakończeniu jej oddawałoby się questa tak samo jak za zamki(nagroda to np.poty defa/hp),do tego mistrz(lub oficer raidu) otrzymywałby jakiś specjalny drop np.item +18,który mógłby oddać innym członkom gildii. Wiem że to całkowita sfera marzeń..ale tak jakoś mi przyszło...
Utworzono przed 300 dniami #318
xMalyMistrzuniox
Stopień 93, Mortal
Mag
Valorian
Ja uważam, że jako iż są białe bohaterskie konie to powinny być również renifery no i bawoły. Nie każdy lubi może koniki?#EMO_ALT_9# Proszę o rozpatrzenie tego tematu gdyż myślę, że przyda się to wielu graczom;)

Z góry dziękuję Tasak:)
Utworzono przed 300 dniami #319
vInfernuSx
Stopień 93, Mortal
Mag
Gor
Wiem że to i tak nie przejdzie, ale chciałem wyrazic tu swoje zdanie .. #EMO_ALT_11#

1.Chciałbym zeby arena turniejowa wyglądała niczym tak, jak ta 3 vs 3, tylko troche większa !. I nie byłoby wokół niej tylko 3 trybuny, ale np. 8 .. Oczywiscie czym nizej tym więcej się płaci #EMO_ALT_12#.
2. ooo tez chciałbym zeby w 4s była noc, zgodnie z zegrakiem.. może i głupi pomysł, bo zaraz będą hejty że gre chce w simsy zamienić, ale mi się podobaaa. ;D

Pozdrawiam. #EMO_ALT_10#
"Nikt nie zna przyszłości, więc głupotą jest bać się nieznanego"~ Yoh Asakura.
Utworzono przed 300 dniami #320
NightPredatoR
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Może wypożyczenie itemku graczowi ?( głupi pomysł ehh ) , Mozna by dac opcje porzycz przy którym daje sie item i wpisuje date oddania lub godzinę a później item przychodzi listem #EMO_ALT_13#. No nic , pomarzyć każdy moze pozdrawiam Night xd
1 29 30 31
33 34 35 38
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

Akceptuję OWU oraz Ochronę danych osobowych.