MORTAL TURNIEJ PVP - DYSKUSJA

2 3 4 297
Utworzono przed 2501 dniami #1
kamilosso
Stopień 90, Mortal
Wojownik
Derion
Witam w związku z przeprowadzką na nowe forum trzeba od nowa budować i tworzyć tematy. Ten temat w szczególności jest potrzebny, może już nie na ten miesiąc ale następny.

Temat stworzony do wyrażania swoich opinii na temat turnieju, a także typowania zwycięzców.
Zapraszam do Dyskusji
Utworzono przed 2487 dniami #2
DeVvVastatoR
Stopień 90, Mortal
Wojownik
Valorian
Jako iż za tydzień powitamy kolejny turniej,tym razem już wiosennie to chciałbym coś napisać odnośnie Rumparka...
Otóż nie wiem jak będą wyglądać zapisy oraz jacy gracze by się dostali (tutaj jest ogromne znaczenie ze względu na honor i uczciwość) to ze swojej strony jestem skłonny do umówienia się na walkę w EQ czaso 78 (zbroje+broń). Jeśli ktoś jest chętny na taką walkę na turnieju to proszę o wcześniejsze uzgodnienie ze mną.
Podsumowując:
EQ + bronie z czaso 78
Własne bufy
Bizu swoje
ŻADNYCH potów wliczając w to poty na Deffa.
Walki rozpoczynane z odległości,nawet po wstaniu z respa.
Pokazanie Hełmu(ma być widoczny),żeby nie bylo że ktoś sobie "wymaże hełm" mając tym samym założony np. +22.
Peleryna może być lub nie...do uzgodnienia.

Niezależnie czy to ćwierćfinał,półfinał czy finał - walka na tych zasadach z graczem,z którym zostało to uzgodnione.
Takie warunki proponuję... wiele razy pisaliście że chcecie walki w EQ czaso to teraz macie okazję. Zobaczymy co z tego wyniknie...
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest Twoja to moja jest MOJSZA niż TWOJSZA" #EMO_ALT_8# #EMO_ALT_9# #EMO_ALT_10# Mistrz Yoda
Utworzono przed 2486 dniami #3
Black Cat
EX-TEAM

Dewastatorze, zapewne walka będzie sprawiedliwa do minuty ostatniej, kiedy rywal będzie o punkt od zwycięstwa, tak to bywa, więc nie liczyłbym na wiele, ale z góry darzę szacunkiem osoby które mimo, że są o krok od przegranej to nie sprzedają honoru nie biorą elikisrów nie wbijają się z niewidki po respie w plecy etc. byle tylko wygrać i mieć głupią broń na miesiąc. A kazdy chce mieć walkę uczciwą w równym sprzęcie a jak dochodzi do konfrontacji to wypada jakby przypadkiem całkiem inaczej. "Jak sie wszystko plecie dziwno..."

The few, the proud, The Pride
'Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.' ~ G. Orwell
Utworzono przed 2486 dniami #4
ßassHunter
Stopień 90, Mortal
Łucznik
Derion
Devciu ja jestem chetny na takie cos bo nawet eq nie mam na woju bronie pogonione zbroja wymieniona na weta wiec zostalo mi tylko w czaso biegac (jak gram wojem a to rzadkosc ostatnio tak jak i lukiem) Czarny tygrysku o mnie chyba nie mowisz ??#EMO_ALT_4# Ja tam zawsze gram uczciwie 1 na 1 #EMO_ALT_5# Bylo kilka okazji pobic sie w eq +0 #EMO_ALT_1# Chetnie sie pobije devcio w eq z czaso o ile dostane sie na turniej i nadal bede gral #EMO_ALT_2# W co watpie #EMO_ALT_3#
Utworzono przed 2484 dniami #5
xShiveno
Stopień 90, Mortal
Wojownik
Gor
devciu eq juz zalatwione jak sie dostane to widzimy sie w zlocieXD
Utworzono przed 2482 dniami #6
kamilosso
Stopień 90, Mortal
Wojownik
Derion
Turniej turniejem... Ja ostatnio sobie odpoczywam od 4s, ale zapisze się co z tego wyniknie zobaczymy, co do eq z czaso jak zgadzam się, ale jak wyżej wspomniałem odpoczywam od 4s i nie mam czasu zbierać qestowek.
Pozdro Scrapi
Utworzono przed 2481 dniami #7
Biegunka
Stopień 90, Mortal
Kapłan
Valorian
Od siebie proponuje by nie cofac zadnych skilli podczas turnieju. Ze szczególnym uwzględnieniem baniek.
Utworzono przed 2481 dniami #8
mordergorn
Stopień 83, Mortal
Kapłan
Valorian
Tak , cofanie u kapcia nie jest sprawiedliwe wobec graczy z którym będziemy walczyć w turnieju. Sztuką nie jest także wygrać z pełnią potów z IS przeciw osobie nie mającą kompletnie nic. Dlatego bądzmy uczciwi a wtedy mamy szansę że ktoś będzie uczciwy wobec nas. To takie przemyślenie ode mnie. Bo przecież ,,człowiek kształtuje człowieka''. Moje sugestie. Piszcie co o tym myślicie ,śmiało #EMO_ALT_6#

Doświadczenie nauczyło mnie, że tego typu sentencje kierowane przez uczestników turnieju to słowa rzucane na wiatr, puste. Każdy jest zdolny do zgrania dyplomaty na forum, człowieka z zasadami, kodeksem, honorem, uczciwego, a w obliczu potencjalnej przegranej na arenie, rzeczy te, które wypisywane są tu przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.
Pozdrawiam B.C. ^^
Utworzono przed 2481 dniami #9
Biegunka
Stopień 90, Mortal
Kapłan
Valorian
Poty z Isa nie dzialaja w teleturnieju #EMO_ALT_7#
Utworzono przed 2479 dniami #10
ArrowOfEzen
Stopień 90, Mortal
Kapłan
Gor
http://www.4story.pl...14350311143314]

Widać, że na Byku zostanie kolejnym Frankensztajnem ( chyba tak się pisze na tego avatara ).
Co do cofania skilli, to na grupówce w pt Barta na pewno beda ^^

Tu u góry mamy rozklad skilli Biegunki, ja wręcz identycznie ustawione tak bańki jak i On, na cofanie nietykajki ^^.
2 3 4 297
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.