KALINOR TURNIEJ PVP - DYSKUSJA

2
Utworzono przed 422 dniami #1
Caranthir
ADMINISTRATOR

Temat stworzony do wyrażania swoich opinii na temat turnieju, a także typowania zwycięzców.
Zapraszam do Dyskusji! #EMO_ALT_1#

Utworzono przed 422 dniami #2
Soouls
Stopień 73, Kalinor
Mag
Derion
No elo wariaty kto chce isc na grupe?
Utworzono przed 422 dniami #3
wwiedzminn8
Stopień 140, Mortal
Mag
Valorian
Osobiście uważam, że w pierwszym miesiącu nie powinno być broni +27 do wygrania na tym serwerze. Niestety ale te bronie wprowadzą za dużą dysproporcje na serwerze. Szczególnie bronie za turniej grupowy. Tak czy siak turniej wygrają te osoby, które mają największe lvl-e nie te które są najlepsze. Nowi jacy obecnie grają na Kalinorze mogą być bardzo sfrustrowani ginąc od kogoś za 17 tysięcy obrażeń na wojnie czy doku. Turniejówki wprowadzą na tym serwerze totalną dyktaturę niestety ;/
"Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj" Charles Bukowski
Utworzono przed 422 dniami #4
yAlex
Stopień 140, Mortal
Łucznik
Gor
To nie grajcie na tym śmiesznym serwerze poprostu
Jest tylko jedna racja i ja ją mam
Utworzono przed 422 dniami #5
oBevardis
Stopień 140, Mortal
Mag
Valorian
Rumapark : xPersux
Lapiris : Szilo12
Pauldron : AnkaNaMagu
Rekamies : oDarne
Falk : rNajman
Leyi : KevinLove
Rmc : Voso
Utworzono przed 422 dniami #6
xR3k7
Stopień 9, Mortal
Łucznik
Valorian
bevardis to ten smieszny lucznik ktorego Pantera farmil? xD wstyd ci grac na luku to na maga sie przerzuciles?XDDDDDDDDD

oczywiscie bez ot, wiec moje typy to
Soouls + jego znajomki wygrajo wszystko bo to najlepszy gracz komputerowy swiata 4story

pozdrawiam zycze milego dnia
Utworzono przed 422 dniami #7
iVolumin
Stopień 140, Mortal
Rycerz Cienia
Derion
Turnieje bez bombek #EMO_ALT_2#
Utworzono przed 422 dniami #8
oBevardis
Stopień 140, Mortal
Mag
Valorian

bevardis to ten smieszny lucznik ktorego Pantera farmil? xD wstyd ci grac na luku to na maga sie przerzuciles?XDDDDDDDDD

oczywiscie bez ot, wiec moje typy to
Soouls + jego znajomki wygrajo wszystko bo to najlepszy gracz komputerowy swiata 4story

pozdrawiam zycze milego dnia

//Trion: Ciach, tym razem tylko upomnienie

Przegrałem z Pantera na turnieju dosyć sporo ale nie wyglądało to taż tak tragicznie. W Ardir kiedyś jak się z nim biłem na swoje EQ to nie było farmienia.
Zwróć uwagę na inne turnieje i jak się wyniki kończą i rob listę którzy zostali "zfarmieni". Dodatkowo pisze to jakiś zielonek
Utworzono przed 421 dniami #9
zBezTalencie
Stopień 140, Mortal
Zaklinacz
Gor
Hmm,
oBevardis Ładnie to rozegrałeś .
Muszę to przyznać .
Osobiście brakuje mi tylko tego abyś przyznał w tym konkretnym przypadku że z nim przegrałeś ale było super .
Ponieważ z doświadczenia wiem że właśnie to takie rzeczy najbardziej irytują graczy tego typu jak ten zielonek .

Wracając już na nowy serwer , troche lipa jeśli faktycznie turniejówki będą +27 .
Różnica będzie ogromna . Z drugiej strony , komuś fajnie będzie się expiło #EMO_ALT_3#
Utworzono przed 420 dniami #10
B4ndyta
Stopień 84, Mortal
Kapłan
Gor

Osobiście uważam, że w pierwszym miesiącu nie powinno być broni +27 do wygrania na tym serwerze. Niestety ale te bronie wprowadzą za dużą dysproporcje na serwerze. Szczególnie bronie za turniej grupowy. Tak czy siak turniej wygrają te osoby, które mają największe lvl-e nie te które są najlepsze. Nowi jacy obecnie grają na Kalinorze mogą być bardzo sfrustrowani ginąc od kogoś za 17 tysięcy obrażeń na wojnie czy doku. Turniejówki wprowadzą na tym serwerze totalną dyktaturę niestety ;/

gościu ty tak na serio? turnieje od wielu lat nie wygrywają właściciele kont tylko pasierby. banowanie kont za dzielenie ich tak jak w innych grach i siemanko, ale wiem nigdy tego tu nie będzie bo i tak gra 30 osób, tymczasem na prywatnych serwerach eq jest darmowe i proste w zdobyciu, gra po 500 osób a wy rozkminiacie kto wygra turniej na śmiesznym PL.
2
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.