POMYSŁY NA ROZWÓJ GRY

2 3 4 51
Utworzono przed 2550 dniami #1
Avardo
Stopień 52, Aderia
Kapłan
Derion
Co powiecie na to by dział wierzchowce zapełnić wierzchowcami a nie siodłami?
Moja propozycja:

-Behemot: 200kk
-Cień Pendatrona: 200kk
-Białe Wierzchowce: 150kk
-Czarne Wierzchowce: 150kk
-Szare Wierzchowce: 150kk
-Zwykłe Wierzchowce: 50kk
-Skrzynia z siodłami: 50~100kk (możliwość wypadnięcia: siodło 175% na 7dni/30dni)

Przy czym usunięcie dropu wierzchowców z esencji.
Utworzono przed 2549 dniami #2
bestkapitanMCQ
Stopień 51, Mortal
Kapłan
Valorian
Ja jestem za dodatkowo gdy kupujemy np Behemota to na stałe itp
Utworzono przed 2549 dniami #3
TomW811
Stopień 72, Mortal
Kapłan
Valorian
Nic
bo my nic tu nie mamy dogadania, jeżeli chodzi o is to nie biorą pod uwagę zdania graczy
Utworzono przed 2533 dniami #4
FookMe
Brak postaci

Więc tak, są to raczej moje pomysły, nic takiego (raczej) nie wprowadzą do gry.

1. Poprawić tłumaczenie, nazwy mobów, nazwy itemów. Niektóre zdania są okropnie napisane i nie da się nic zrozumieć.
2. Czemu z wróżki (kobity) jest taka DECHA ? niech dorobią jej jakieś kształty #EMO_ALT_1#
3. Może niech bronie czy inne itemy z wbitym gemem (żółte kamyki) mają jakieś tam małe dodatki wizualne...
4.Przywrócić td 15,26 i zrobić inne jak 35,46,55,66,75,86 byłoby więcej miejsca do expa, a tak to nie ma gdzie ;/

To na razie tyle, może jeszcze coś dopiszę, Narazie wam xD
Utworzono przed 2528 dniami #5
Xyrus
EX-TEAM

1. Proszę podać przykłady wraz ze screenami. Zgłoszę.
2. :>
3. Może to się pojawi kiedyś, ale obecnie są raczej inne problemy, którymi wypadałoby się zająć niż opcje wyglądowe :-)
4. To całkiem możliwe, że się pojawi. Postaram się wspomnieć o tym w raporcie.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,
Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."
~GrubSon

Utworzono przed 2528 dniami #6
poczciwy
Brak postaci

pierwszy udział team 4s w takim temacie #EMO_ALT_2# brawo Xyrus, mam nadzieje że chociaż coś się postarasz zrobić a nie tylko takie pogaduszki

ja bym poprosil o nowego anty hacka ktory nie wykrywa Wine jako cheata #EMO_ALT_3#
Utworzono przed 2528 dniami #7
skulek93
Brak postaci

hmm.. moze cos odemnie

1.podzielenie ogoru niebianskiego na 3 czesci, to znaczy lewa,prawa i srodkowa brama i wylaczenie aoe . mimo ze w tej grze nie mam lagow to tam jak wejde to mnie strasznie opoznia bo jak sie cale valo z derem w 1 miesjcu zbierze,a usuniecie aoe zmiejszy lagi i stworzy gre ciekawsza niz tylko stanie naprzeciwko siebie i czekanie az ktos wleci.
2.zablokowanie mentorom mozliwosci bicia grzyba na td- jakie szanse ma nowy gracz na grzyba gry lata 3 mentorow
3.stworzenie takiej "super gildi" - wiele gildi tworzy sojusze poniewarz zmusza ich do tego brak ludzi, takei przechodzenie jest meczace, w takiej gildi wladze mieli by wszyscy mistrzowie i zastempcy ktorzy sa w sojusznoiczych gildiach zeby klotni nie bylo, kazdy byl by w swojej gildi i jednoczesnie w tamtej- laternatywa bylo by zwiekszenie liczby najemnikow do 49
4.kolejna rzecz to rozga pvp ta stara #EMO_ALT_5# - od kad sa te z is stracial na wartosci a jej wytworzenei nadal kosztuje tyle samo
5.naprawienie buga - czyli to ze zdaza sie tak i nie tylko mi ze kapec daje nietyke, teoretycznie zostaje ona uzyta ale sie nie pojawia, i w yesode buguja sie niedzwiedzie to znaczy ubija sie je ale ona nadal stoja
6.cos dla oka - np jak sie wbije kamyk to moglo by przykladowo wokol rozgi zaczac latac jaks swiecaca kulka ;p
7. czytalem tez gdzies o przenoszeniu + na itemkach , to by bylo rowniez ciekawe rozwiazanie

TO CHYBA TYLE SORKI ZE SIE ROZPISALEM ALE JAKOS TAK WYSZLO #EMO_ALT_4#
Ranking Gildii Serwera Mortal : Link do tematu.
Utworzono przed 2528 dniami #8
Richelieu
Brak postaci

1. Postaram się wspomnieć o tym w raporcie.

W końcu wiadomo że są robione jakieś raporty z tych naszych wypocin - jeżeli to prawda to osobiście dziękuje za info .
ja mam taki pomysł:
jest stagnacja w grze po paczu i podniesieniu hp strażnikom i patronom gildie stoją na terenach i bronią . dotyczy to przede wszystkim koalicji gildyjnych. Zamki tak naprawdę zdobywają najemnicy a nie dana gildia z nominacji
Pomysł polega na tym aby na zamki szli gracze tylko i wyłącznie z gildii która otrzymała nominacje - niech będą najemnicy ale w mniejszej ilości - np. 1 pt tylko czyli 7 najemników
Ktoś zaraz powie że to nic nie zmieni bo gildie będą przyjmować graczy do gildii - ale moim zdaniem taka gildia długo się nie utrzyma jak będzie co niedziele wywalać graczy z gildii bo musi wciągnąć najemników - nikt nie lubi być traktowany jak śmieć w gildii.
W praktyce wyglądało by to tak że będzie 1 pt najemników i 2 pt graczy wciągniętych do gildii w wolne miejsca reszta miejsc będzie obstawiona przez graczy z danej gildii . Pokaże to realną siłę danej gildii a nie patologiczne zachowania że nominacje ma jedna gildia a zdobywa zamek inna . Po 2 wymusi to na nas jakieś tam wzmocnienie poszczególnych gildii - zdobywanie też się poprawi - inna taktyka koalicji czyli na podjeździe gildia jedna a teren zdobywa gildia 2 . Myślę że urozmaiciło by to grę znacznie przynajmniej na wojnach.
amen co wy na to???????
cała prawda o Richelieu : cyt" Proszę przyjąć do wiadomości, że zostałeś wyeliminowany ze społeczności forum ze względu na znaczną szkodliwość społeczną. Forum bez Pana jest lepszym miejscem".
Utworzono przed 2528 dniami #9
MrDragoO
Brak postaci

EQ +24 DLA WSZYSTKICH! JA CHCE 100000000 KAMIENI BO JA CHCE ULEPSZAC COS!

JAK DACIE KAZDEMU PO EQ 24 I PANDE TO BEDZIE SPRAWIEDLIWE HEHEEHEHEH TO DACIE?

Ok ok.. Na poważnie xD

1. Hasło dodatkowe- 2 hasło które trzeba będzie podać podczas wysyłania np listu z kasa/itemkiem , handlem selnięciem itemka z +. Przysporzyło by to trochę problemów ale sytuacje w stylu włam na konto i zabranie całego eq by się zmniejszyły #EMO_ALT_6#

Co wy na to ?

Pozdrawiam.
Utworzono przed 2528 dniami #10
Avardo
Brak postaci

pierwszy udział team 4s w takim temacie #EMO_ALT_7# brawo Xyrus, mam nadzieje że chociaż coś się postarasz zrobić a nie tylko takie pogaduszki

ja bym poprosil o nowego anty hacka ktory nie wykrywa Wine jako cheata #EMO_ALT_8#

nie wiesz ile Xyrus robi dla gry oraz dla graczy więc tak nie krytykuj #EMO_ALT_9#

a ja czekam cały czas na zezwolenie handlu wierzchowcami stałymi jak obiecał Xyrus #EMO_ALT_11#
mam nadzieje, że się uda bo mam behemota na złym koncie #EMO_ALT_12#

1.podzielenie ogoru niebianskiego na 3 czesci, to znaczy lewa,prawa i srodkowa brama i wylaczenie aoe . mimo ze w tej grze nie mam lagow to tam jak wejde to mnie strasznie opoznia bo jak sie cale valo z derem w 1 miesjcu zbierze,a usuniecie aoe zmiejszy lagi i stworzy gre ciekawsza niz tylko stanie naprzeciwko siebie i czekanie az ktos wleci.

to zależy od graczy gdzie walczą w ogrodzie, akurat atakujący zbierają się w jednym miejscu toteż obrona zaczyna od obrony głównej bramy #EMO_ALT_10#

.2.zablokowanie mentorom mozliwosci bicia grzyba na td- jakie szanse ma nowy gracz na grzyba gry lata 3 mentorow

popieram ten pomysł w 100% ale nie wiem na jakiej zasadzie miałoby to działać bo przecież stwór to stwór #EMO_ALT_13#
2 3 4 51
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.