ZAKLINACZ VS KAPŁAN - TAKTYKA

1
3 4 5 6
Utworzono przed 2511 dniami #11
Iberianin1399853
Brak postaci

Nie tak ostro Papryczko, nie chcę żebyś brał to za kłótnie.

Po drugie, kapłan ma poza unikiem także oczyszczenie i nietykajke, a w tym co pisze nie biore pod uwagę że nie trafie, tak samo że zaklinacz nie trafi. Kolejna sprawa, nabrać kapłana na rzucenie innego stuna? Rozumiem że masz na myśli zwykły atak zamiast stuna - w takim wypadku nie licz na to że kapłan się nabierze, a już na pewno nie jeśli chodzi o ducha.

Co do Twojego kryształu, jeśli już nie stunować, można się zwyczajnie oddalić, uważając oczywiście na stuna od duszka, wcześniej rzucając aoe, mimo wszystko trochę obrażen zada, pomimo kryształu.

I uwierz mi że nie myślę schematycznie, chociaż takie samo odczucie mam co do Ciebie.
Utworzono przed 2511 dniami #12
PaprikaChili
Stopień 90, Mortal
Zaklinacz
Valorian

Nie tak ostro Papryczko, nie chcę żebyś brał to za kłótnie.

Po drugie, kapłan ma poza unikiem także oczyszczenie i nietykajke, a w tym co pisze nie biore pod uwagę że nie trafie, tak samo że zaklinacz nie trafi. Kolejna sprawa, nabrać kapłana na rzucenie innego stuna? Rozumiem że masz na myśli zwykły atak zamiast stuna - w takim wypadku nie licz na to że kapłan się nabierze, a już na pewno nie jeśli chodzi o ducha.

Co do Twojego kryształu, jeśli już nie stunować, można się zwyczajnie oddalić, uważając oczywiście na stuna od duszka, wcześniej rzucając aoe, mimo wszystko trochę obrażen zada, pomimo kryształu.

I uwierz mi że nie myślę schematycznie, chociaż takie samo odczucie mam co do Ciebie.

Dobrze chodź strasznie mnie korci na tym zakończę korespondencję z tobą. Zbyt wiele może się wydarzyć podczas jednego pojedynku,a badanie tego nie ma sensu, bynajmniej nie tutaj. Może jest racja w tym, że myślę schematycznie wszakże moja wiedza o kapłanie jest w rzeczywistości niska znam go głownie z pvp i postaci mojej bratniej duszyczki, ale wielu tez nie wie czego jest w stanie dokonać zaklinacz.

Jeśli ktokolwiek będzie chciał tu jeszcze coś wtrącić to niech wie, że wywoła to do niczego prowadzącą wymianę zdań "a co zrobisz jeśli ... ".

Miłej gry #EMO_ALT_1#
Nadajemy światu znaczenia przez odwagę naszych pytań i głębię naszych odpowiedzi ~ Carl Sagan
Utworzono przed 2511 dniami #13
bandos24
Stopień 9, Aderia
Łucznik
Valorian
Kaplan nawet z gorszym eq i majac 2-3 lvl-e mniej moze poradzic sobie z zakiem,z reszta walczac zawsze ma sie jeszcze inne skille,ktore sie przydaja np:wysysanie krwi,ktore mozna uzyc na zwyklym mobku niekoniecznie od zaka,jak kto woli,na czystym terenie bez mobkow kaplan moze sie wykazac,bo nic nie usunie jego stunow.Co do nabrania kaplana,to ciezko to jest nabrac go,nawet poprzez uzycie ducha,ktorego sie wycofuje w tym celu.Nie zapominajmy tez o missach.Co do obecnych kaplanow,to malo jest ogarnietych ofensywnych,ktorzy daliby rade wygrac bez problemow z magiem,a co dopiero mowic o zaklinaczach,wiecej mamy defensywnych,ktorzy utrzymuja bankowe,co z reszta jest duze prostsze niz ofensywa.
Utworzono przed 2511 dniami #14
Iberianin1399853
Brak postaci

Ja Papryczka wiem na co stać zaklinacza, bo stać go na bardzo wiele, Ciebie również uważam za bardzo dobrego zaka, ale obecnie to poprostu ciężko zakowi wygrać z kapłanem, sam nie zaprzeczysz.

Banditos, zaklinacz to dla kapłana znacznie prostrza sprawa od maga.
Utworzono przed 2511 dniami #15
Sixi
Stopień 90, Aderia
Zaklinacz
Derion
No więc ...
Po 1 zaklinacz to nie najgorsza profesja , wręcz przeciwnie jedna z najlepszych do pvp , pomimo niskiego DMG śmiało można stwierdzić że najmniejszego w grze . Wystarczy tylko potrafić wykorzystać atuty zaklinacza.

Po 2 Walka z kapłanem to najtrudniejsza walka dla zaklinacza. Jeżeli walczymy z ogarniętym kapłanem najczęściej przegrywamy jednak przeciwko większości graczy których można nazwać ,,chodzącym eq " zaklinacz okazuje się zwycięzcą pojedynku.

Ogólna taktyka to jak najdłuższe trzymanie w stunie wykorzystując długość trwania stuna możemy przyzwać nowego ducha tak jak to napisał paprika. Kapłana można zmylić , owszem jednak sądzę że lepiej dać ducha na podstawowy atak niż na lód gdy duch się zatrzymuję wzbudza to większą panikę że może to być stun i kapłan może się pomylić . Według mnie najlepszą opcją stunowania jest - 1głupawka 2blok skilli 3zamrozenie 4Głupawka 5zamrożenie 6blok skilli przy czym pod czas trwania :
1. GŁUPAWKA-Dajemy aoe na kapcia spowalniamy wrzucamy klątwe obrażenia czasowe dajemy ducha na lave i ładujemy...
2. BLOK-przyspieszamy ducha pozwalamy mu uderzyć jeszcze raz , bijemy czym się da i kierujemy ducha na ...
3. ZAMROŻENIE-przywołujemy nowego ducha kierując go odrazu na...
4.GŁUPAWKĘ- spowalniamy wroga rzucamy aoe i klątwe kierujemy ducha na ....
5. ZAMROŻENIE- bijemy obrażeniami czasowymi i poprostu bijemy dajemy...
6. BLOK - i przeważnie kapłan po takim kombo zwija się nieraz nawet w połowie.

Jak na razie ta taktyka się sprawdza

Sprawa z ogarniętym kapłanem wygląda zupełnie inaczej i jest on po prostu nie do pokonania .

Papryko wspomniałeś gdzieś kiedyś o skróceniu czasu przywołania ducha ma się on przywoływać 1 sekunę czy to prawda ?

Mam nadzieję że w małym stopniu pomogłem #EMO_ALT_2#

Pozdrawiam Sixi
Istnieć, a żyć to dwie różne sprawy... CLICK>>>http://www.youtube.com/user/pacek2399/videos?flow=grid&view=0
Utworzono przed 2511 dniami #16
PaprikaChili
Stopień 90, Mortal
Zaklinacz
Valorian
Z tego co mi wiadomo wraz z patchem 4.0 ma się pojawić bardzo miła zmiana dla zaklinaczy.

Będzie ona polegać na:

Skróceniu czasu przywołania ducha ( chyba już tylko 1s )
Zmianie funkcji podstawowego mobka ( przywołuje 3 stworzenia na 5 s, które będą atakowały przeciwnika ( nie da się nimi sterować)

Dodatkowo wszystkie skille bd od pierwszego lvla coś w tym rodzaju ( 0/3 1/3 2/3 3/3 )

Dlatego duch będzie dostępny już od 1 lvla. Zaś przykładowo 2/3 3/3 będę znacznie wcześniej możliwe do wykupienia.

Jednakże ! To tylko informacje zasłyszanego od znajomego, który gra na globalu i nieco połączone z tym co wyczytałem w temacie " Przyszłość naszego 4Story "

Aczkolwiek, mój dobry znajomy twierdzi iz otrzymał potwierdzenie od samego Xyrusa ( nie dam głowy uciąć iż to prawda ) #EMO_ALT_3#
Nadajemy światu znaczenia przez odwagę naszych pytań i głębię naszych odpowiedzi ~ Carl Sagan
Utworzono przed 2511 dniami #17
Sixi
Stopień 90, Aderia
Zaklinacz
Derion
Łoł to całkiem nieźle #EMO_ALT_4#
Wiesz może czy te mobki będą możliwe do przyzwania w czasie gdy mamy ducha bez jego zniknięcią ? to znaczy czy będą one jak normalny powiedzmy atak ? #EMO_ALT_5#
To takie moje pytanko :> I dziękuję za odpowiedź .
Istnieć, a żyć to dwie różne sprawy... CLICK>>>http://www.youtube.com/user/pacek2399/videos?flow=grid&view=0
Utworzono przed 2511 dniami #18
Gellden
Stopień 31, Mortal
Zaklinacz
Valorian
przepraszam ze sie wtrącam nie na temat ale chce sie zapytac papryki kiedy napiszesz poradnik o zaklinaczu ?? na prawde daze cie wielkim szacunkiem Parpiko a i jeszcze jedno mam maly dylemacik rmc czy zaklinacz ale raczej zaklinacz jak mozes podpowiedz ;]
Utworzono przed 2511 dniami #19
PaprikaChili
Stopień 90, Mortal
Zaklinacz
Valorian

Łoł to całkiem nieźle #EMO_ALT_6#
Wiesz może czy te mobki będą możliwe do przyzwania w czasie gdy mamy ducha bez jego zniknięcią ? to znaczy czy będą one jak normalny powiedzmy atak ? #EMO_ALT_7#
To takie moje pytanko :> I dziękuję za odpowiedź .

Hmmm chyba tak będziesz miał 4 stworzenia naraz aczkolwiek sam muszę zobaczyć jak wygląda to na Globalu i po wojnie ściągam ^^

przepraszam ze sie wtrącam nie na temat ale chce sie zapytac papryki kiedy napiszesz poradnik o zaklinaczu ?? na prawde daze cie wielkim szacunkiem Parpiko a i jeszcze jedno mam maly dylemacik rmc czy zaklinacz ale raczej zaklinacz jak mozes podpowiedz ;]

Sprawa poradnika którego rzekomo obiecałem zacnej gromadzie graczy wygląda w ten sposób, iż jest pisany ( będzie to obszerna rzecz ze screenami, szablonami i innymi takimi ;p ). Jednakże nie należy się spodziewać, ze podam wszystko na tacy... jest to po prostu niemożliwe. Doszedłem również do wniosku, ze po publikacji jego dostanę kilka tysięcy postów o to, że ktoś by zrobił inaczej, bądź lepiej dlatego opiszę jedynie podstawy uznane prze zemnie, które mają na celu zmotywować czytających do wykorzystania go w sposób zaawansowany i co najważniejsze ułatwić poruszanie się tą profesją wszędzie gdzie spotkamy przeciwnika.^^

A jeśli chodzi o rmc czy zaklinacz, to nie chciał bym tu nic wnosić obydwie profesje uważam za świetne. Obydwie nie należą do najłatwiejszych tyle... ;p
Utworzono przed 2510 dniami #20
bandos24
Stopień 9, Aderia
Łucznik
Valorian

Ja Papryczka wiem na co stać zaklinacza, bo stać go na bardzo wiele, Ciebie również uważam za bardzo dobrego zaka, ale obecnie to poprostu ciężko zakowi wygrać z kapłanem, sam nie zaprzeczysz.

Banditos, zaklinacz to dla kapłana znacznie prostrza sprawa od maga.

Mi latwiej sie walczy z magami,tyle ze 1 blad podczas pvp z magiem,wiecej nas kosztuje niz w walce z zakiem.Co do taktyk to nie istnieje konktretna bo jest sporo sytuacji,ktore moga wplynac na przebieg walki,a poradniki nam tylko przyblizaja co i jak,ale calkowite opieranie sie na nich nigdy nam nie pozowli wygrac,bo kazdy ma inny styl gry itp,sa one raczej dla nowych graczy,dzieki takim poradnikom wiedza mniej wiecej jakich skilli uzywac,i maja mozliwosc kombinowania z uzyciem skilli/kolejnoscia ich uzycia itp.
1
3 4 5 6
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.