O WOJNIE

1 149 150 151
153 154 155 294
Utworzono przed 1680 dniami #1511
Bisplays
Stopień 93, Aderia
Rycerz Cienia
Derion
Powodzenia nastepnym razem? Nie wiem jak mozna przegrać zamek na bugach Luba i Fuchsa,
jednak jak widać da się, tego można wam pogratulować. SC do końca czysto #EMO_ALT_1#
Tyle bugowania i co wam to dało? To ze sie zbłaźniliście.. gz zamkow
"Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów"
Utworzono przed 1679 dniami #1512
Bufallo
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Zamek to najlepsza okazja do nabicia duzej ilośći PO w krótkim czasie ( przynajmniej ja tak uważam), a wczorajsza bitwa o grody Była bogata w zdobycz honoru, zatem warto było iść #EMO_ALT_3#
Bugów nie widziałem, ale skoro nikt nie narzeka to albo z przyzwyczajenia, albo bugowania nie było #EMO_ALT_4#
Jesli o samą walkę chodzi jestem średnio zadowolony, bo mogło być lepiej, banki można było lepiej trzymać ( w sumie tylko na początku trzymałem, ale jak zobaczyłem ze pt mi zwiało na 2 stronę sam podłożyłem sie pod debuff #EMO_ALT_5# , potem jakoś nie uważałem tego za konieczne), można było więcej buffować, co do leczenia i pojedynczych baniek jestem z tego zadowolony, lecz nie w 100%. Myślę ze na jakieś 4- sobie zasłużyłem ( może #EMO_ALT_6# ).
Co do oceny valo i der: moim zdaniem każdą ze stron było stać na więcej. Valo niby wygrało, jednak widać ze niektórzy nie za bardzo mieli ochotę walczyć cała wojnę na swoim normalnym poziomie, natomiast jesli o der chodzi faktycznie przyznam jakoś wam nie pykło wczoraj. Nie chodzi tu nawet o to, że przewaga killi duza była, ale działania były jakby trochę ospałe, bez zdecydowania. Stuny niby ładnie szły, ale wiele razy można było spokojnie stuna przeczekać i nie dednąc, zatem coś tam do poprawy jest.
Tak btw vip na przyszłość jak screeny bedziesz robić to masz moje pozwolenie na to by nie zamazywać mojego nicku #EMO_ALT_7# ( zawsze to trochę mniej pracy #EMO_ALT_2#
Jakoś krótki ten post mi wyszedł :/ Trudno.
Gratulację zamków, nabitego honoru, nabytego doświadczenia
Pozdrawiam
Bufallo
Konia z rzędem dla tego kto pisze poprawnie mój nick ^^ Moja twórczość: http://www.youtube.com/user/Zikor92
Utworzono przed 1679 dniami #1513
GeDo
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Ogolnie stuny po stronie derionskiej na zamku tycko byly bardzo ladne zarowno te od wojkow ale zwłaszcza te od magow.Podziwiam ich za to ze tylko padali i stunowali(serniczek jesli nie byles zadowolony z zamku to albo znajdz sobie dobrego kapcia bankowego albo zmien profke:P ,nie bedziesz tyle padac xd ) ,brak grupowek bylo widac po waszej stronie,jak jakis mag czy woj przetrwal od was po oddaniu stuna to byl cud(serniczek,dabeldor i tickula stunowali do bólu:) ale taka wybrali sobie profesje)Ale ogolnie zbyt duzo wam to nie dawalo bo po prostu nikt jakos nie garnol sie by ubic osoby majace stun,przewaznie sie cofalisice .Sam dostalem od talenta 2 wskrzeszajki w razie zgonu:P ale nie skorzystalem z nich gdzy iz nie padlem ani razu biegajac wiekszosc wojny bez bufow kaplanskich:P tylko braworka zalaczona.
Ilosc ludzi byla taka sama po obu stronach,zielonek nie widzialem,eq tez w miare porownywalne.Polowy osob z turniejowkami z valo nie bylo na zamku wiec tez nie bylo az takiej przewagi broni 24:P Bugow tez nie uswiadczylem i jakos isa bylo troche mniej dzieki czemu gralo sie przyjemniej.Mysle ze wasze słabe zgranie przyczynilo sie do porazki jak pisal sernik.Pozdro i do nastepnego zamku
Utworzono przed 1678 dniami #1514
Serniiczek
Stopień 93, Aderia
Mag
Derion

Ogolnie stuny po stronie derionskiej na zamku tycko byly bardzo ladne zarowno te od wojkow ale zwłaszcza te od magow.Podziwiam ich za to ze tylko padali i stunowali(serniczek jesli nie byles zadowolony z zamku to albo znajdz sobie dobrego kapcia bankowego albo zmien profke:P ,nie bedziesz tyle padac xd ) ,brak grupowek bylo widac po waszej stronie,jak jakis mag czy woj przetrwal od was po oddaniu stuna to byl cud(serniczek,dabeldor i tickula stunowali do bólu:) ale taka wybrali sobie profesje)Ale ogolnie zbyt duzo wam to nie dawalo bo po prostu nikt jakos nie garnol sie by ubic osoby majace stun,przewaznie sie cofalisice .Sam dostalem od talenta 2 wskrzeszajki w razie zgonu:P ale nie skorzystalem z nich gdzy iz nie padlem ani razu biegajac wiekszosc wojny bez bufow kaplanskich:P tylko braworka zalaczona.
Ilosc ludzi byla taka sama po obu stronach,zielonek nie widzialem,eq tez w miare porownywalne.Polowy osob z turniejowkami z valo nie bylo na zamku wiec tez nie bylo az takiej przewagi broni 24:P Bugow tez nie uswiadczylem i jakos isa bylo troche mniej dzieki czemu gralo sie przyjemniej.Mysle ze wasze słabe zgranie przyczynilo sie do porazki jak pisal sernik.Pozdro i do nastepnego zamku

Profesji nie zmienie, gram nią od początku. Padanie mi nie przeszkadza, jeżeli są dzięki temu jakieś efekty a na minionym zamku takowych nie było. Bańkowych mamy strasznie mało, Wam na pewno nie dorównujemy w tej kwestii. Zgranie to podstawa i jak już mówiłam było beznadziejne ;-)
Najmniejszy pies najgłośniej szczeka ;>
Utworzono przed 1678 dniami #1515
Dumbeldor
Stopień 93, Aderia
Mag
Derion
Dumbeldor* GeDo #EMO_ALT_8# . A jeśli chodzi o wojenkę to u mnie w pt 0 kapłanów i w innych pt też ciężko, pozostaje mieć nadzieję że się poprawimy.O innych rzeczach się nie wypowiadam, bo się nie znam, jednak brak bańkowych u nas widać. Gratki terenów i zamków z niedzieli ^^
Utworzono przed 1677 dniami #1516
LoderndFuchs
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Hej hej tak troszkę wyjaśnień hmm do pana *Bisplays hmm z założenia, że to ostatni zameczek był w wykonaniu FORMOZY jak i wcześniej z OZ :> a teraz działamy pod Public Enemies :> hmm dobra tak krótko opis Zamku, dla mnie bomba lecz niestety jako, że sam ogarniałem nie dało się wszystkich zaznaczyć (sorry panowie i panie) w tym może z 3pt aktywnych spora część afkowała, no więc wyszło jak wyszło i żeby nie było co najważniejsze dotrzymaliśmy do końca.

Dzisiejsza Wojna o terenki dla mnie Malinka odnośnie tego, że od poniedziałku po 1 terenie a dziś poprostu jak GROM jeb i mamy 3 huk nie samowity i rezultaty widać, miło dziś się prowadziło wojnę, sporo PO i wszystko naj naj #EMO_ALT_9# i oby tak było Dalej (ci co byli dziekuję za udział)
Pozdrawiam Fuchs
" what doesn't kill you makes you stronger " Ts : tgh-gaming.voice24.pl przewaznie siedze tylko tu zagladac smialo (vip8)
Utworzono przed 1677 dniami #1517
ViP214
Stopień 93, Aderia
Kapłan
Valorian
Cóż, dziś nam nie wyszło. Mimo, że zrobiliśmy wszystko co się dało 0 terenów. Oto przyczyny naszego niepowodzenia (wg mnie):
- Bardzo mała liczebność (z wojny na wojnę jest nas coraz mniej)
- Nie potrzebne rozproszenie ludzi (w trakcie wojny gracze bez TSa znikają)
- No i największy problem- poszedł na nas prawie cały Derion (nie licząc kilku pt w DS i derków skaczących po centralkach) co umożliwiło umożliwiło PE zdobycie tylu terenów.
Pain is temporary. Glory is ethernal.
Utworzono przed 1677 dniami #1518
LoderndFuchs
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Valorian
Nie chciałbym nic mówić, ale wjazdy które wykonaliśmy niebyły takie puste #EMO_ALT_10#, odnośnie tego, że ilość derów była ta sama w hased, jak także później w Ardir Gdzie Hero siedziało na terenie a jednakże byli możliwe zaskoczeni... wskoczyli do DS jak już teren miał smoczka i padał #EMO_ALT_11#
Może niby byli nastawieni na was, ale nie całą siłą... Zobaczymy co jutro wyjdzie #EMO_ALT_12#

Ps. Wolałbym określenie skrótu (PuB) #EMO_ALT_13# ,bo PE kojarzy mi się po prostu z pieczątkami ;P
Pozdrawiam
" what doesn't kill you makes you stronger " Ts : tgh-gaming.voice24.pl przewaznie siedze tylko tu zagladac smialo (vip8)
Utworzono przed 1677 dniami #1519
xCorristo
Stopień 93, Aderia
Mag
Valorian
Niestety dla mnie mam teraz 2 zmiane w pracy wiec na wojnach nie moge byc ale moim i tylko moim zdaniem połączenie Formozy i OZ to bardzo dobre posuniecie i odrazu sa efekty mam nadzieje ze nie bedziecie sie miedzy soba kłócic i przetwacie. Tak jak zrobił sojusz pall Aod i KM tez mam nadzieje ze to przetrwa bo widac efekty i tak mysle sobie by reszta graczy na valorii tych gildi i podgildii zrobiło trzecia siłe ( 3 gildie konkretna ) to wtedy mozna by było sie spokojnie bic o kazdy teren i kazda z tych gildii byłaby zadowolona, poniewaz kazda gildia Derionska miała by zajecie na całą wojne. Pozdrawiam paskudy #EMO_ALT_14#
Utworzono przed 1677 dniami #1520
OldMicho
Stopień 93, Aderia
Łucznik
Derion

wskoczyli do DS jak już teren miał smoczka i padał #EMO_ALT_16#

Nooo i o to chodziło #EMO_ALT_18#

Wojenki coraz ciekawsze. Nowa siła na Valorian walczy dzielnie o tereny w HasedArdir. Szkoda tylko że nie wiadomo na który zamek pójdziecie #EMO_ALT_15# A może by było ciekawiej was dostać. A tak to pozostaje czekać do soboty. Co do samego połączenia FORMOZY i OZ to gratuluje głównie odwagi bo jak wiadomo różnie to bywa z takimi fuzjami. Mam nadzieję że jeszcze długo będziecie tak działać, wkońcu zacznie się coś na tych wojnach robić oprócz pilnowania bram.

Powodzenia i pozdrawiam PuB #EMO_ALT_17#
Postać: Łucznik 93lvl | Gildia: Hieny | Cel w grze: Kraść tereny, ugadywać się z Valo | Czas w grze: 24h na dzień, 7dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku | Ironio, uwielbiam Cię.
1 149 150 151
153 154 155 294
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.