ZAKLINACZ-UŻYWANIE PETA/ŁUCZNIK-UCIEKANIE

2 3
Utworzono przed 2663 dniami #1
12334556778990
Stopień 22, Mortal
Zaklinacz
Valorian
Mam pytanie dotyczące wykonywania pvp przez zaklinacza i łucznika.
Zacznijmy może od zakl.
Zawsze (prawie) gdy biorę z kimś PvP to rzucają się do mnie ludzie, że używam tego oka co strzela strzałami, ja im odpisuje, że jak ktoś ma taki skill to najwyraźniej po to aby go używać. Oni mówią, że te skille są do ułatwienia expa, a nie do pvp. Tu właśnie się nasuwa pytanie, czy jest to uczciwe gdy takiego skilla używam.
2problem to gdy uciekam swoim łucznikiem przy pvp. Tłumaczę wszystkim, że łucznik musi uciekać, gdyż z bliska nie może strzelać, a oni znowu sie rzucają i mówią, że moge równie dobrze bić z bliska, mają rację, ale ja mam kuszę+11 a miecz+6. Czy jako łucznik mam prawo uciekać, skakać itp.?
Utworzono przed 2663 dniami #2
ToNieTak
Stopień 44, Aderia
Łucznik
Valorian
Każda postać może używać wszystkich skilli.
Nie słuchaj się ich.
Jest to uczciwe np jak zaklinaczem używasz oka,lub łukiem uciekasz.
Podać Ci pewien przykład:
Gdy luk walczy z wojem
zawsze woj rzuca toporek w luka
nawet jeśli luk zdąży zestunować woja to
woj się uwolni i 2 raz nas zestunuje walnie parę razu jak nie pokonał nas to jeszcze klika stunów.
I finał taki że łuk przegra.
To co,każdy luk zaraz może mówić:
Nie używaj stunów.
Czary są po to żeby je używać.
Ja też się wnerwiam jak woj z bronią + 16 mnie pokona,ale to jest tylko gra.
Oni tak Ci mówią bo prawie zawsze,na pewno przegrywają a mają lepsze eq.
jak zaczną Ci doskwierać to nie zwracaj na nich uwagi,daj ignora.

Poprawcie jeśli się mylę
Utworzono przed 2663 dniami #3
Martyna32
Stopień 50, Mortal
Zaklinacz
Derion
odp. na 1 pyt. można używać tego skilla, bo to jest jak wszystko inne skill, więc jest to dozwolone.
odp. na 2 pyt. powiem ci teraz klasy kture mogą chodzić, skakac itd. poczas PvP. Zaklinacz, Mag, Kapłan, Łucznik, reszta nie może.

i to na tyle
Utworzono przed 2663 dniami #4
Nightmar3s
Stopień 26, Aderia
Kapłan
Valorian

odp. na 1 pyt. można używać tego skilla, bo to jest jak wszystko inne skill, więc jest to dozwolone.
odp. na 2 pyt. powiem ci teraz klasy kture mogą chodzić, skakac itd. poczas PvP. Zaklinacz, Mag, Kapłan, Łucznik, reszta nie może.

i to na tyle

Martyna, z jakiej racji niby ,,reszta nie może'' ?
Każda profesja może zachowywać się w walce jak tylko chce.
Utworzono przed 2663 dniami #5
vCoSieKx
Stopień 90, Aderia
Wojownik
Gor

i to na tyle

cha cha cha ale żeś mnie rozbawiła

A dlaczego to inni nie mogą? jak już udajesz podróbę moderatora to się przyłóż
Utworzono przed 2663 dniami #6
Martyna32
Stopień 50, Mortal
Zaklinacz
Derion

i to na tyle

owszem, może, ale rmc nie da za bardzo chodzić ponieważ, jeśli rmc będzie uciekał to jak już zrobi to kółko to woj czy ktoś inny może zestunować i rmc pada a woj nie może ponieważ wolno atakuje i sam wogule jest powolny...
Utworzono przed 2663 dniami #7
PaprikaChili
Stopień 90, Mortal
Zaklinacz
Valorian

Mam pytanie dotyczące wykonywania pvp przez zaklinacza i łucznika.
Zacznijmy może od zakl.
Zawsze (prawie) gdy biorę z kimś PvP to rzucają się do mnie ludzie, że używam tego oka co strzela strzałami, ja im odpisuje, że jak ktoś ma taki skill to najwyraźniej po to aby go używać. Oni mówią, że te skille są do ułatwienia expa, a nie do pvp. Tu właśnie się nasuwa pytanie, czy jest to uczciwe gdy takiego skilla używam.

Jest to bardzo uczciwie, a Ci gracze po prostu szukają wymówki bo ci nie dają rady #EMO_ALT_1# ahh ta potęga zaklinacza. Jednakże! w niedalekiej przyszłości bo już na 24 lv lepiej będzie gdy już skońcysz z wieżyczkami. A zainwestujesz w Boskiego Ducha, lub tzw. przyćmienie . To właściwie jest podstawą. wieżyczka tylko atakuje duch i przyćmienie będą stunowali więc nie warto przyzwyczajać się do wieżyczki.

2problem to gdy uciekam swoim łucznikiem przy pvp. Tłumaczę wszystkim, że łucznik musi uciekać, gdyż z bliska nie może strzelać, a oni znowu sie rzucają i mówią, że moge równie dobrze bić z bliska, mają rację, ale ja mam kuszę+11 a miecz+6. Czy jako łucznik mam prawo uciekać, skakać itp.?

Ich dziwi, że łucznik stara się zachowac dystans by móc oddać strzał? Do rzeczy, żaden łucznik nie ma prawa bic z miecza. Jest to marnotractwo jego siły przebicia z dystansu. chcesz być dobrym łucznikiem? To nadal zachwuj dystans. Narzekania tamtych graczy są bezpodstawne.
Nadajemy światu znaczenia przez odwagę naszych pytań i głębię naszych odpowiedzi ~ Carl Sagan
Utworzono przed 2663 dniami #8
Zaklinacz7563
Stopień 90, Aderia
Zaklinacz
Valorian
Jeśli chodzi o oko nie widzę podstaw do oskarżania cię. To jest także skill który wykupiłeś więc masz prawo go używać. Sam tego nie używałem bo szybko doszedłem do duszka który ma już stun.
Uciekanie łucznikiem jest NAJważniejsze, szczerze żal mi ludzi którzy próbują walczyć z bliska bo to bez sensu przecież większa część skilli jest na odległość a i łucznik szybciej bije z odległości dodając ruchy prawo/lewo atakuje się jeszcze szybciej.
Utworzono przed 2663 dniami #9
Masti
Stopień 19, Mortal
Wojownik
Derion

i to na tyle

owszem, może, ale rmc nie da za bardzo chodzić ponieważ, jeśli rmc będzie uciekał to jak już zrobi to kółko to woj czy ktoś inny może zestunować i rmc pada a woj nie może ponieważ wolno atakuje i sam wogule jest powolny...

@martyna
No to masz male pojecie o grze,nie ma w tej grze klas powolnych itp,jakby tak patrzec to rmc i woj szybciej atakuja niz taki zak,kaplan,mag,wystarczy spojrzec na czas zwyklych atakow.
A co do autora tematu,to masz racje lucznik musi uciekac by atakowac i tak robi wiekszosc ogarnietych lucznikow,jezeli ktos mowi inaczej to znaczy ze on nieumie grac i nieogarnia swojej klasy.
Utworzono przed 2641 dniami #10
wojowniczek876
Stopień 52, Aderia
Mag
Derion
Jeśli chodzi o oko to zazdroszczą,że z nimi wygrywasz i to jest zaleta zaka.
Jeśli chodzi o łuka to łucznicy muszą atakowac z dystansu,bo z atakami z bliska marnuje się potencjał łuka.Każdy łuk by was zaatakował z daleka.
Larva wracaj do spamerów tak jak Elvie zrobiła #EMO_ALT_2#
2 3
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.