PROPOZYCJE EVENTÓW

2 3 4 21
Utworzono przed 2496 dniami #1
Black Cat
EX-TEAM

Witam. Temat ma na celu zbieranie od graczy propozycji i pomysłów na różne eventy, które chcielibyście wprowadzić w grę.
Nie jest to jednoznaczne oczywiście z ich wprowadzeniem, ale ciekawe propozycje zawsze mogą być rozpatrzone przez Team :)

The few, the proud, The Pride
'Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.' ~ G. Orwell
Utworzono przed 2496 dniami #2
TomW811
Stopień 72, Mortal
Kapłan
Valorian
chodzi o eventy które będą (mogą być) organizowane przez Team.PL czy Gameforge4D?
Utworzono przed 2496 dniami #3
BOMBS
Stopień 90, Aderia
Kapłan
Derion
Dołączam się do pytania przedmówcy,
ale ogólnie najchętniej jakby był jakiś weekend na ulepszanie, wiecej KK i jakies specjalne eliksiry szczescia x3, evencik z loteria behemotow i mozliwosc kupna owego wierzchowca w IS.
Utworzono przed 2496 dniami #4
Gib3kk
Stopień 90, Aderia
Kapłan
Valorian
Bardzo dużym zadowoleniem cieszył się event "Weekend honoru!" (2x więcej honoru oraz brak ujemnych punktów za deada). Może team rozpatrzy na jakąś okazje wprowadzenie ponownie tego eventu ?
Utworzono przed 2496 dniami #5
Wiedzmin543
Stopień 37, Mortal
Łucznik
Valorian
Prosilbym o jeszcze jeden event na expa w ciągu wakacji. oprócz tego jakis event na złoto( drop 2x wiekszy) i cos z ulepszaniem (dostajesz 5x eliskir szczescia 5 tynkow i 5 listow mistrza) to na tyle #EMO_ALT_1#
Utworzono przed 2496 dniami #6
UrywacZniK
Stopień 30, Mortal
Łucznik
Derion
Zgadzam się z Wiedzmin543 :-)
Utworzono przed 2496 dniami #7
Belanger121
Stopień 37, Mortal
Łucznik
Valorian
ja bym zrobil even ze kazdy zbiera dla siebie grupe potem walcza ale w przedzile lvl zeby niebylo 30 vs 90 lvl a nagroda niech bedzie po 20tynkow kazdego rodzaju lub jakas bron
Utworzono przed 2496 dniami #8
Xyrus
EX-TEAM

chodzi o eventy które będą (mogą być) organizowane przez Team.PL czy Gameforge4D?

Obie wersje.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,
Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."
~GrubSon

Utworzono przed 2496 dniami #9
Richelieu
Stopień 90, Mortal
Kapłan
Valorian
1. Ja jako główny propagandzista promuje eventy gildyjne :
- event " żeby było nie tak sztywno: Pod piosenkę dajmy na to : ko ko ko ko euro spoko gildie układają własny tekst piosenki gildyjnej - nie wiem jak z prawami autorskimi linii melodycznej ale ..... Komisja z GM wybierze najbardziej jajcarski tekst.

2. Event gildyjny : zgłaszają się gildie do udziału. Przez np. cały tydzień gildia musi wykonać jakieś tam misje po wykonaniu której mistrz otrzymuje list z kolejnym zadaniem. W misjach mogą brać udział tylko członkowie gildii bez najemników . Ewentualnie mistrz gildii zgłasza do wykonania poszczególnych misji np 1 pt graczy( na zasadzie wyznaczenia jak na zamki z możliwością korekty graczy co dziennie 1 misja do zrobienia) którzy będą próbować wykonać zadanie. Niech 1 misja nawet polega na przejściu lochów. Po wykonaniu poszczególnej misji otrzymuje się kawałek jakiej tam świętej broni magicznej Bogini cofniętej rączki .
Oczywiście gracz może brać udział w misji w danym dniu tylko i wyłącznie w 1 gildii . Nie może skakać po gildiach jak ping pong i robić misje albo tworzyć fikcyjne gildie aby tylko zrobić misje. 1- nick może wziąć udział tylko w misji dla 1 gildii w danym dniu. Chyba technicznie jest to do opanowania.

Co do nagród -hmmm no tu bym się rozwinął po ukończeniu wszystkich misji gildia dostaje do podziału : 1-2 behemociki- możliwość zmiany nazwy gildii- 3-4 zwoje przeobrażenia albo inne gadżety typu : okularki na 30 dni dla wszystkich biorących udział . Albo nawet specjalne farbowane konie ( np. niebieskie 30 dniowe z siodłami ) aby wyróżnić daną gildie za wspólne działania .
Tak to jakoś bym widział pisząc na gorąco. wiem temat rzeka do którego należało by usiąść i pogadać przy małym co nie co.

2. Dużym zainteresowaniem cieszą się Behemotki - jest to chyba najlepsza wersja wierzchowca -hmmm może za KK do kupienia ( i każdy zadowolony ) albo połączenie punktów bonusowych z KK) . Cokolwiek byście zrobili gdzie jako nagroda był by do wygrania Behemot myślę że każdy by na tym zarobił. Nie mam pojęcia jak się rozliczacie z tych eventów tzn. kto opracowuje dokładnie to - może gracze pomogą w jakim konkretnym wypadku bo was tam mało .

jestem przeciwnikiem eventów na exp itp. to patologia
cała prawda o Richelieu : cyt" Proszę przyjąć do wiadomości, że zostałeś wyeliminowany ze społeczności forum ze względu na znaczną szkodliwość społeczną. Forum bez Pana jest lepszym miejscem".
Utworzono przed 2496 dniami #10
Martyna32
Stopień 51, Mortal
Zaklinacz
Derion
Zgadzam się z Wiedzmin543 ale zmieniłabym coś - zamiast Listów Mistrza to Formuły Mistrza
2 3 4 21
Login Zarejestrowany?
Zarejestruj Nie masz jeszcze konta?

Logując się akceptuję OWU

Zarejestruj się łatwo i za darmo.

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i już możesz wyruszyć na podbój świata!

Twoje tymczasowe hasło wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres.

W grze obowiązują nasze OWU i Oświadczenie o ochronie danych.